Yanlışlıkla notdefteri ile ac dedim sanırsam bu hale geldi rar dosyaları içindekileri cıkarında tıklıyorum acmıyor hata veriyor eski haline nasıl getirebilirim ?

Takımı
Galatasaray
CFG'yi açmaya çalışıyorsan bunu kur sonra cfg'ye sağ tıkla notepad++ ile aç çıkacak.

cfg yi acmaya çalışmıyorum. rardan cıkarttıgım dosyalar artık not defteri ile acılıyor buda bozuyor dosyayı acılmıyor eski haline nasıl döndürebilirim

Bu mesaj jaramioo rumuzlu uyeden alinti yapildi
jaramioo demiş ki:
cfg yi acmaya çalışmıyorum. rardan cıkarttıgım dosyalar artık not defteri ile acılıyor buda bozuyor dosyayı acılmıyor eski haline nasıl döndürebilirim
Ss'de rardan çıkardıkların not defteri ile değil winrar ile açılıyor.Sonradan değişiklik yaptıysan bilemem.Ayrıca winrar cfg'de açmıyor bozuk dosya hatası vermesi normal

Yanlışlıkla Not defterini sectim programı acmak için öyle kaldı eski haline yani winrar ile acmaya nasıl getirebilirim diyorum hepsi not defteri oldu

Diğer dosyalar normale dönmüş,tekrar indirmeyi denedin mi ?

Winrar dosyalarına sağ tıkla özelliklerden birlikte aç kısmını winrar seç, listede winrar yoksa gözat tan program files/winrarın kurulu olduğu klasöre gelip seç.

Başka bir çözüm; kullanıcı hesaplarından yeni kullanıcı oluşturup ona geç o hesapta sorun düzelmişse önceki hesabı sil.

Kurdum yeniden başlattım gene aynı hata gecmedi. Format atıp geceririm aslında ama sorunu çözmek istiyorum Keza her böyle bi durumda format atılmaz

Sende sorun biraz ters cfg dosyası winrar gibi gözüküyor aslında winrar değil. O dosyayı not defteriyle açması gerek. Birlikte acı not defteri olarak degistir düzelmezse team wiever ile bağlanıp uğraşırım yarın.

Not: Şimdiye kadar 1kere format attım oda gerçekten gerekliydi. Format çözüm değildir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1kb boyutunda rar olacagini zannetmiyorum. Zaten dosya rar degil config dosyasi olarak gozukuyor. Daha once rar olarak actin mi bu dosyayi ? Yukari daki claymore yazanin mesela sorunsuz aciliyor olmasi gerekiyor ?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Arkadaşlar cfg dosyası zaten not defteri ile acılıyor içindeki metni okuyabilmek için. Ben yanlışlıkla nasıl yaptıysam bu tür programları not defteri ile ac dedim hepsi öyle oldu geri düzeltemedim olay bu

Yukarı Alt