1. Reklam

1. regard

ArkSolid | ONLY CH | EU RACE | ENTIRE NEW | 100 CAP | DUNGEON BASED | G.O. 10/08/2018

1. Coded By Promaker

Coded By Promaker moderator

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilişim
    Yorumlara bakıyorum da mükemmel çekemezlik var :D
    Adamlar silkroadı nerdeyse yeniden yazmış, birileri hala electus diyor.
    Başarılar f8 !

heRanarchy ve DontAsk bunu beğendi.
  2. ArtFlex

ArtFlex globalmod

Beğenilen Mesajlar:
    909
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Add-Ons Designer
    Electus demek ezmek değil dostum veya küçük görmek falan da değil, sadece sistem benzerliklerini dile getirmiş arkadaşlar.
    Bunun dışında zaten oynayacağımızı da belirttik:curtain:

DontAsk bunu beğendi.
  3. Crusade

Crusade olduser

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisliği
    Öyle yorumlar atılmış ki sanırsın Electus'un kodları varda direk copy&paste yapılmış.Harika iş çıkartmışsınız tebrik ederim. Sanırım eski OldSro grubundan birileri var. Emre(Essence) ile hala bağlantı halindeyim hala bana iş bulacak maslakta:bitch: ve o grup biz daha ecsro oynarken csro dosyalarını bulup harikalar yaratıyordu buralara geleceğinizi biliyordum.Kimse bu yapılanları küçümseyemez ki şuan ki serverların belki %90ı f8 filter kullanıyor daha dll kıramadık f8in.:olucem: Tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Ek olarak "Futuristic" geleceğini açıkladı buranın 6k+ online çekeceği kesinleşti hazırlıklısınızdır umarım. neutral1

DontAsk bunu beğendi.
  4. DontAsk

DontAsk JUST DO IT

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Değerli yorumundan dolayı teşekkür ederim, oldsro grubu olarak hala hatırlanıyor olmamız bizleri mutlu ediyor. O eski günleri çok özlüyor olsak da artık ne yazık ki o altın kitleye ulaşamayacağımızı biliyoruz. Oyuncu sayısında ise hazırlığımız tam bundan şüphen olmasın :headbang:. Olabildiğince eğlenceli/aktivite açısından bol bir server hazırlamak istedik tabii ki henüz konumuz bitmiş değil eklemelerimiz/değişiklik yapacağımız bir çok şey olacak. (Bu arada daha bugün emre ile buluştuk yeni geldim :beer:)

5. BURAKSERiT

BURAKSERiT olduser

Beğenilen Mesajlar:
    308
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    F8, burada da kalitesini belli etmiş.
    Elimizde ve ülkemizde böyle bir yapıt, kurum, hizmet varken ve bu kendi insanımızken Electus veya diğerlerini ağıza almak hoş değil.
    Tanıtıma bakmadım, yorumları okudum birazcık.
    Server full ch, eu olarak sadece görüntü elde edebiliyorsunuz, skiller herşey ch.
    Güzel ve Türkiye'ye göre baya baya farklı.
    Bir arkadaşın burada dediği gibi, Türkiye oyuncusuna hitap etmiyor, bizim oyuncular baya bi gerizekalı ve beceriksiz olduğu için buna da bir kulp bulur takarlar çünkü beyinleri ve becerileri yok. Profesyonel değiller.

Şahsen, bende oyuna başlayacağım ve bu yorumumdan sonra tanıtımı tamamen okuyacağım.

İyi ki varsın F8, iyi ki bizim kanımızdan birisin, iyi ki bu hizmetleri bizlere en iyi şekilde vermeye çalışıyorsun!

DontAsk bunu beğendi.
  6. BURAKSERiT

BURAKSERiT olduser

Beğenilen Mesajlar:
    308
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    Şu Apollon kim, adres versin :D

7. ExcI

ExcI rank8

Beğenilen Mesajlar:
    216
    Ödül Puanları:
    73
    bak böyle yazınca çok kolay geldi :D

DontAsk bunu beğendi.
  8. Bean

Bean asistan

Beğenilen Mesajlar:
    630
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Deck Officer
    1- Daha önce övüp ,başladığın diğer 50-60 server gibi buna da başladıktan sonra sövmemen dileğiyle.. whiteangel

2- Bazı konularda Electus'tan esinlendiklerini yapımcı arkadaşlar da kabul etti ki bu eziklik vb. bir durum değil . Lütfen bu konuda ağzı olan , ayda yılda 1 muhalefet olan herkes yorum yapmasın :wink1:

3-Yapımcıları tanımıyorum çok daha iyi , profesyonel olabilirler .

4-Her konu her türlü eleştiri , kötü yorum , iyi yoruma açıktır . Argo , küfür , ağır hakaret kullanılmadığı sürece isteyen istediğini yazabilir . :wink1:

5- Electus'a benzettim doğrudur orasıda zor bir private serverdı . Burada atıp tutanların hiç biri orada oynamadı , oynayamaz . Biz oynadık . Bu konuda iyi yorum yapan(summer3:bu şekilde yapanlar) arkadaşlarda burada oynayamaz / tutunamaz yine biz oynarız . Saygılar , başarılar .

Son düzenleme: 19 Temmuz 2018
    ArtFlex ve Xia bunu beğendi.
  9. BURAKSERiT

BURAKSERiT olduser

Beğenilen Mesajlar:
    308
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    @Bean
    Ben sana bi atıfta bulunmadım ki, bana niye saldırıyorsun?
    İsteyen istediğini diyebilir.
    Ek olarak, başladığım 50-60 server'a keşke sende başlasaydın da neden bıraktığımı görseydin.
    Böyle görmeden, bilmeden konuşmanız insanı sinir ediyor.
    Gerekene, gerekeni yazarım.
    Yarası olan gocunur, ben kimseye atıfta bulunmadım, herkes kendi payını alsın.

Ps. Burda ki oyuncu sayısı düşerse yine bırakacağım. Oyunda bir sorun görürsem, kendi düşünceme göre öneri ya da şikayet olarak yazacağım.

10. Bean

Bean asistan

Beğenilen Mesajlar:
    630
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Deck Officer
    1'den sonrası sana değil üstüne alınma . Bilip bilmeden değil , uğraşmak istemediğimden devam etmeyeceğim , sen de etme :beer:

11. BURAKSERiT

BURAKSERiT olduser

Beğenilen Mesajlar:
    308
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    Ben bu işin içerisindeyim, uğraşmam gerekli, serverlarda oynamam, sistemleri görmem gerekli, kimin ne istediğini, nelerden hoşlandığına bakmam gerekli vs.
    Benim işim bu.

DontAsk ve Bean bunu beğendi.
  12. Coded By Promaker

Coded By Promaker moderator

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilişim
    Burası bir tartışma alanı değil. Onun için konuyu uzatmadan şunları söylemek istiyorum, electusu dillerinizden düşürmüyosunuz evet bariz büyük bir oyun fakat, f8'in daha büyük işler başardığını gördük ve görmeye de devam ediyoruz. Bu oyunda hayalini bile nadir kurabileceğiniz özellikler var, bu özellikleri ekleyenlerin Türk olması ve global anlamda dünya çapına damga vurması çok büyük gurur. Yaklaşık 7 yıldır editörlük yapıyorum, fakat ilk defa bir oyuna başlama isteği oluştu içimde, heyecanla!
    Ve bende bu oyuna @BURAKSERiT kardeşimle başlayacağım. Ve izlenimlerimi bir oyuncu ve bir editör gözüyle buraya bırakacağım.
    Başarılar, tekrardan.

BURAKSERiT ve DontAsk bunu beğendi.
  13. Xia

Xia

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Gelen yoğun istekler dolayısıyla server açılış tarihi değişikliği için oylama başlattık, oylama süreci 3 gün sürecektir çıkan sonuca göre açılış tarihi ile ilgili değişikliğe gidilecektir.

Bu link üzerinden oy kullanabilirsiniz: Grand Opening Date

Bean bunu beğendi.
  14. ufukestayn

ufukestayn rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim hep aklıma gelen bir sistem var sizinle paylaşmak isterim.
    Eu karakterleri de China gibi olsa Örn: Potlar 1sn Bless aynı Snow gibi ve 60 sn sürse Wizard dmg Nuker Class gibi ayarlansa PvP de Life Control kullanılmasa yada DMG ayarlansa mükemmel olmaz mı Hem Wizard ile pvp yapabiliriz hemde Eu China arasında dengesizlik ayarlanmış olur Farkı Classlar ile pvp yapmak her zaman daha eğlenceli olur Çabuk sıkılmayız

15. kingbow

kingbow rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Acaba sun item varmi? Mooblardan drop olarakda elde edilebilecekmi?

16. EmirBeyX

EmirBeyX rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    eu karakterin ch ile birleşmesi kolay bi edit. genel olarak bildiğin electus olmuş.farklı olarak uniqueye hasar verenleri gösteren bi tablo yapmışsınız hoş olmuş. başarılar zaten bildiğim kadarıyla çoğu guild unionlarıyla birlikte gelicek. 2-3 aya kapanmama dileğiyle :beer:

17. DontAsk

DontAsk JUST DO IT

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    aksine, eu karakterlerin iskeletlerinden pot sürelerine kadar bir çok şeyi ayarlaman gerekiyor. Zaten çok basit bir işlem olsa diğer oyunlar da bunu yapmayı denemiş olurlardı. Güzel dileğin için teşekkür ederim