ARKO demiş ki:
Güzel kupon oldu hacım seninkinide yaz buraya yada aç bi köşe :lol: :beer:
ya ben köşe açsam devam ettiremem ki yahu ^^ arada paylaşırım :)

Ankaragücü - Eskişehir 1
Antalyaspor - Kayserispor Alt
G.Antep - Hacettepe oranı değmez ama kupon tamamlamak isteyen 1,2 için yazabilir.
Kartalspor - Boluspor 01ç
Wehen - G.Furth üst
İst. Belediye - Galatasaray 01ç
*Real Betis - Sporting Gijon 0
Hamburg - Hannover Alt
Hertha Berlin - Werder Bremen 02ç
Almeria - Osasuna 1
Man City - WBA 2-3 Gol , dileyen üstte yazabilir.
* Bu Sporting Gijon 30 maçtır berabere kalmadı , ben 31. maçta berabere kalacak diye hissediyorum :P
bunlar içinden seçip kupon oluşturabilirsiniz , bol şanslar :thumbsup:

Journalist

Aileden
bu hafta sonu yaptığım 2 kuponda toplamda oynanan 9 maçtan beşini doğru tahmin etmiş dördünü tutturamamış bulunmaktayım sonuç olarak iki kuponda tutmadı bir dahaki programa kazandırmak dileği ile :P

ARKO demiş ki:
bu hafta sonu yaptığım 2 kuponda toplamda oynanan 9 maçtan beşini doğru tahmin etmiş dördünü tutturamamış bulunmaktayım sonuç olarak iki kuponda tutmadı bir dahaki programa kazandırmak dileği ile :P
Varol hacım %50yi geçmişsin :) bende cumanın kârıyla dün 4 kupon yaptım , ne yazıkki 3ü 1 maçtan yattı. biri yine tuttu xD Tabi kuponda burada yazdığım maçlarda vardı yazmadıklarımda. Orana vuracak olursak 4 kuponda 16 maçtan 13ünü bildim ama sadece 1 kupon tuttu :!!&%&!

Bugün ben kupon yapmayacağım ama yine oynamak isteyen olursa yardımcı olmak maksadıyla bugünün maçlarına bir kaç yorum çakayım ^^
422- Aalborg - Vejle : Bu maçta orana rahatça 1 oynamayın derim. Aalborg'un hiçbir iddiası yok.Vejle ligin alt sıralarında can çekişiyor. Sürpriz arayanlar 2 denesin yada 02ç.
421-IFK Mariehamn - Inter Turku :Ligin ilk maçı , yine neyin ne olacağı belli olmaz ama bu maçta da deplasman takımı bir adım önde duruyor. İsteğe göre direk2 yada 02ç oynayabilirsiniz.
427- Karşıyaka - Manisaspor :Manisa ilk 2 de rahat. Karşıyaka ilk6 da yeralıp play off lara kalmak istiyor. 0 a yakın maç ama seyircisiyle ksk maçı alabilir. isteyen güvendiği tarafa Çifte şans oynayabilir ama bence makul olan 01ç.
428-1860 München - Kaiserslautern Kaiser maçı alırsa üst lige çıkma şansını yükseltir. 1860 münih yanlış anımsamıyorsam 4 maçtır kazanamıyor.Bikaç yere baktım bu maça direk 2 diyenler bile var. Ben garanti olsun diye 02ç diyorum. Alta yakın maç ama alman ligi bu belli olmaz.
429-Norrkoping - Sundsvall Lig yeni başladı. Kendi bilgim değil ama sağ soldan okuduğum araştırdığım kadarıyla 02ç ağır basıyor.
431- Burnley - Shef United Shef Utd play off oynamak istemiyor , burnley ise play off kovalıyor. Ortada maç , Üst denenebilir. skor olarak da çifte şans oynayın güvendiğiniz tarafa ama bence 02ç iyidir.
Bol şanslar herkese :thumbsup:

Sabah sabah 100 küsür soru çözüp pc başına geçip bunları yazdım , umarım yardımcı olabilmişimdir sizlere.

hmzsnmz demiş ki:
Bugün ben kupon yapmayacağım ama yine oynamak isteyen olursa yardımcı olmak maksadıyla bugünün maçlarına bir kaç yorum çakayım ^^
422- Aalborg - Vejle : Bu maçta orana rahatça 1 oynamayın derim. Aalborg'un hiçbir iddiası yok.Vejle ligin alt sıralarında can çekişiyor. Sürpriz arayanlar 2 denesin yada 02ç.
421-IFK Mariehamn - Inter Turku :Ligin ilk maçı , yine neyin ne olacağı belli olmaz ama bu maçta da deplasman takımı bir adım önde duruyor. İsteğe göre direk2 yada 02ç oynayabilirsiniz.
427- Karşıyaka - Manisaspor :Manisa ilk 2 de rahat. Karşıyaka ilk6 da yeralıp play off lara kalmak istiyor. 0 a yakın maç ama seyircisiyle ksk maçı alabilir. isteyen güvendiği tarafa Çifte şans oynayabilir ama bence makul olan 01ç.
428-1860 München - Kaiserslautern Kaiser maçı alırsa üst lige çıkma şansını yükseltir. 1860 münih yanlış anımsamıyorsam 4 maçtır kazanamıyor.Bikaç yere baktım bu maça direk 2 diyenler bile var. Ben garanti olsun diye 02ç diyorum. Alta yakın maç ama alman ligi bu belli olmaz.
429-Norrkoping - Sundsvall Lig yeni başladı. Kendi bilgim değil ama sağ soldan okuduğum araştırdığım kadarıyla 02ç ağır basıyor.
431- Burnley - Shef United Shef Utd play off oynamak istemiyor , burnley ise play off kovalıyor. Ortada maç , Üst denenebilir. skor olarak da çifte şans oynayın güvendiğiniz tarafa ama bence 02ç iyidir.

Sabah sabah 100 küsür soru çözüp pc başına geçip bunları yazdım , umarım yardımcı olabilmişimdir sizlere.
Süpersin hacım hemen 3 tane seçip bi kupon yapıcam ^^

hacım ya dün kupon yaptım 1 maçla yattı ^^

PRoFeSSiYoNaL demiş ki:
manchester Unt yüzünden 260TL atalanta yüzünden 96TL yattı bu hafta bırakıyorum iddaa yı arada sırada süpriz oynıyacam :D
benim bütün arkadaşlarım atalanta yüzünden yattı ^^

onu o kadar dert etmedimde machester bitirdi beni yıkıldım resmen son paramla oynadım tutucak die bi gol atamadı cumartesi günüde aston villa yedi bitirdi beni son maça kaldı adamlar 1-0 yeniyo 1-1 oldu 85de

Buzzzz demiş ki:
Süpersin hacım hemen 3 tane seçip bi kupon yapıcam ^^

hacım ya dün kupon yaptım 1 maçla yattı ^^
sağlık olsun ya ^^ H.sonu Reggina ya da bologna dan sürpriz bekliyordum reggina taktı atalantaya xD İngiltere'de de newcastledan birşeyler bekledim ama tottenham 1-0 aldı ^^
Yarına para lazım kupon yapsam mı acep seytana uyup :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Arkadaş yaptığı kuponla 100 tl aldı keşke bu hafta bende oynasaydım

Journalist

Aileden
bende bugün kupon yapmayacağım ama oynayacak olanlara şunu belirtmek isterim KSK-Manisa maçı derbi niteliğindedir ksk ile aramızda kan davası gibi bir durum mevcuttur onun için ksk maçı bırakmak istemez + maç olaylı geçer :P :popcorn:

hmzsnmz demiş ki:

Aalborg - Vejle :Doğru tahmin edildi
Karşıyaka - Manisa : Doğru tahmin edildi
IFK Mariehamn - Inter Turku :Yanlış tahmin edildi
1860 München - Kaiserslautern :Doğru tahmin edildi
Norrkoping - Sundsvall :Doğru tahmin edildi
Burnley - Shef United :Yanlış tahmin edildi
Kupon yapmadığım bir günde sizlere yardımcı olmak için yazdığım maçlarda 4/6 başarı sağladım :P :P

Journalist

Aileden
ARKO demiş ki:

Maç Sonuçları

Lokomotiv Moscow 0 - 1 CSKA Moscow
Randers 5 - 1 FC Horsens
Fc Cobenhagen 2 - 1 Midtjylland
Volendam 0 - 2 Heerenveen
Real Betis 1 - 2 Valencia
Deportivo La 2 - 0 Coruna Almería

iki maçta birer gol daha atamadıkları için yattı kupon xP

önümüzdeki maçlara bakıcaz :sfff:

24 Nisan 2009 Maçlarından Seçmeler , Yorumlar
Almanya Ligi
121- Hoffenheim - Hertha Berlin : Hoffenheim yanlış hatırlamıyorsam 2009 da 1 maç kazandı ya da kazanamadı. Hertha bi ara lider götürdü ligi sonra birkaç maç düşüş yaşadı ama hala zirve iddaaları sürüyor. Hoffenheim'ın formsuz oyunu devam edecek diye düşünüyorum ve 02ç diyorum.
Fransa Ligi
117 - Lyon - PSG : Lyon son zamanlarda çok formsuz. Ama ne de olsa Lyon son 7 yılın şampiyonu. Artık puan kaybına tahammülleri yok. Lyon için tam ayağa kalkma maçı. İşler sıkışınca onlarda kazanmasını bilecektir. Direk 1 oynanır. Ha takılabilir ama ozamanda sırf bizim kupona değil kendine eder o zaman da ^^
Hollanda Ligi
124- S.Rotterdam - De Graafschap :
İki takımda düşmemek için çırpınıyor. De Graafschap sonuncu , Rotterdam ise 14. ama puan farkları yakın.Ligin son 3 haftası.Oranlar Rotterdam'ı gösterse de bence uzak durun bu maçtan. Alternatif olarak üst önerebilirim.
Avusturya Ligi
115- Ried - Salzburg :
Salzburg 10 puan farkla lider. Ried orta sıralarda. Ve bu sezon evinde oynadığı 14 maçtada kaybetmedi. 6 ay önce yine Ried'in sahasında oynanan lig maçı 2-2 bitmiş.Salzburg rahat olacaktır diye tahmin ediyorum belki 01ç denenebilir. Ama üst daha uygun seçenek olur.

*126- Cork City - Galway United :Dikkat bu maç üst olabilir. Sürpriz kuponlarda yer alabilir bu maç.
108- St. Pauli - Freiburg : Deplasman takımı galibiyete yakın taraf. Ama üst seçeneği daha yakın. Tahminim : Üst

İdeal Kupon
121 -02ç Oran :1,34
117 -1 Oran:1,55
115 - Üst Oran :1,55
116 -02ç Oran :1,25
124- Üst Oran: 1,55
Toplam oran : 6,2

Yukarı Alt