arklar benim PC 64 mb ram ( Crying or Very sad Crying or Very sad ) ne yazikki kötü ama yinede donmadn kaldırabiliceğini sölüyorlar deniorum olmuor mesela return çekerken bayaa bi duruor bu donmayı ii bi biçime getirebilicek varmı yani yardım edebilicek çözüm varsa pc il iligili şimdiden teşekkürler....

apiah demiş ki:
arklar benim PC 64 mb ram ( Crying or Very sad Crying or Very sad ) ne yazikki kötü ama yinede donmadn kaldırabiliceğini sölüyorlar deniorum olmuor mesela return çekerken bayaa bi duruor bu donmayı ii bi biçime getirebilicek varmı yani yardım edebilicek çözüm varsa pc il iligili şimdiden teşekkürler....

2char açma bölümünde elaziglee kardeşimizin wermiş olduğu yeni bir program hax gibi bişi o ekranı küçültür we speedx....

bence yenı bır pc al 64 mb ram olduguna göre baya eskı bı pc onu ykseltıcem dıye ugrasma sıfırdan bı kasa yap kendıne bazı yerlerde pc nın daha hızlı calısması için regedit ayarları degiştirin denir ama en ıyı performansı orjınal halıyle alırsın

aynı sorun bendede var 256 ram çok yavaş paso donuo o yüzden 2 hafta içinde ram alcam

Pc'nin diğer özellikleri nasıl? Rolling Eyes Eğer onlar kötü değilse 1 gb ram almanı tavsiye ederim. Zaten SRO'da ağırlıkta olan şey ram.

A

Anonymous

Guest
sen naptın yaf 512 de kasıo at onu çöpe mayın tarlası online oynarsın anca onla extraokk

Yukarı Alt