galatasarayfaruk demiş ki:
şimdi 3 kişi kulanmıs gıbımı oldu nasıl önlücem
shiva ya mail at durumu izah et ve hardware id ni resetlemesini iste gerisini o halleder yada sana mail olarak geri doner

Xanthos demiş ki:
bot-cave'e gir Profile seçneğine tıkla. RESET butonuna bas. bi kaç saat bekle. donanım IP' resetlenmiş olacak.
bide 2 kişi kulanıyoruz bende yok sıte şifresi o akşama doğru değiştirir o zmna kadar banlarlarsa açarlarmı tekrar

Supervisor demiş ki:
normalde gece 1 - 2 arası resetleniyor mac adresleri.

Sizinki nasıl resetlenmedi hayret. Ya birisi giriyor sizin bota yada başka bir iş var bu işin içinde...
ya biz zaten 2 kişiyiz o format atıı maç adresi ne nerden bakıyoruz bide ben ayrılıp başka birinle ortak olacağım nasıl yapcam bana baştan anlatırmısınız bot iyi kasıyorda yaptımda bu konuları bilmiyorum sıfırdan anlatırsanız

Supervisor demiş ki:
galatasarayfaruk demiş ki:
Supervisor demiş ki:
normalde gece 1 - 2 arası resetleniyor mac adresleri.

Sizinki nasıl resetlenmedi hayret. Ya birisi giriyor sizin bota yada başka bir iş var bu işin içinde...
ya biz zaten 2 kişiyiz o format atıı maç adresi ne nerden bakıyoruz bide ben ayrılıp başka birinle ortak olacağım nasıl yapcam bana baştan anlatırmısınız bot iyi kasıyorda yaptımda bu konuları bilmiyorum sıfırdan anlatırsanız
Başlat-->Çalıştır-->cmd komutu ile dos ekranına

ipconfig/all

yazarsan eğer yazılacar çıkacaktır.

fiziksel adres yazan kızım senin mac adresindir...

diğer soruna gelirsek diğer arkadaşınla ortak kullanmak istiyorsan yapacağın tek şey diğer arkadaşının kullanıcı adı ve şifresi ile bota login olmaktır...

başka birşey yapmana gerek yok...
EE o zmn 3 kişi kulanmıs gibi olmucakmıyız aynı andamı 3 pcde acık olmamasımı lazım? yoksa nasıl 3 kişi ayrı ayrı zamanlarda kulansalar banlanmazmı

Sizinki nasıl resetlenmedi hayret. Ya birisi giriyor sizin bota yada başka bir iş var bu işin içinde...[/quote]
ya biz zaten 2 kişiyiz o format atıı maç adresi ne nerden bakıyoruz bide ben ayrılıp başka birinle ortak olacağım nasıl yapcam bana baştan anlatırmısınız bot iyi kasıyorda yaptımda bu konuları bilmiyorum sıfırdan anlatırsanız[/quote]

Başlat-->Çalıştır-->cmd komutu ile dos ekranına

ipconfig/all

yazarsan eğer yazılacar çıkacaktır.

fiziksel adres yazan kızım senin mac adresindir...

diğer soruna gelirsek diğer arkadaşınla ortak kullanmak istiyorsan yapacağın tek şey diğer arkadaşının kullanıcı adı ve şifresi ile bota login olmaktır...

başka birşey yapmana gerek yok...

EE o zmn 3 kişi kulanmıs gibi olmucakmıyız aynı andamı 3 pcde acık olmamasımı lazım? yoksa nasıl 3 kişi ayrı ayrı zamanlarda kulansalar banlanmazmı[/quote]
3 kişi aynı anda kullanması için mac adresini değiştirmek lazım.Aksi taktirde çalışmaz. bu 4 kişiye bile çıkartılabilir.
Mac adresi değiştiren programlar mevcut. google da arayıp bulabilirsiniz.

bundan başka bir yol ile 3 kişi kullanamazsınız. Sistem izin vermez 3. kişiye.

Mac adresi aynı olursa bot yiyebiliyor :))

3 kişi ayrı ayrı zamanlarda kullanması için 1 gün beklemesi lazım 1 sinin.
anca öle kullanılabilir.[/quote]
Tamam Sağol

Yukarı Alt