arkdaşlar ben üyelik alımı açılır açılmaz üye oldum ecsroya ama şimdi o üyeliğimle oyuna giremiyorum durmadan trafic veriyor ayrıca hıh girdi diyorum trafıc fln demiyo lutfen bekleyıunız.. diyor baya bekliyoprum yazı bile gidiyor oyuna girmiyor öle kalıyor sonra connect dediğimde hiç bişiy yapmıyor ne yapmalıyım yardım edermisinizi ya 3 gündür oyuna giremiyorum..yoksa uyelıkllerımız silindmi?

ganigani demiş ki:
Saçma bir konu olmuş.Hiç okumuyosun topicleri galiba.Kimse giremiyor.Padişahın oğlu olsanda giremessin.Şansın varsa girersin.Ve silkroadı bilmiyorsun galiba.Server trafic veriyor diyosun hesabım silindimi diyosun.Eöbe estafurllah ya.Resmen kirlettiniz psro bölmünü.Sırf post kasmak için zıçtınız bölümün içine.Bu bölüm post kasmak için değil: psro ile ilgili sorunları dile getirmek için veya paylaşmak için.Ama diyosunki hala server trafic veriyor hesabım silinmişmi.Sence silinmişmidir.??.Yoksa asıl amaç post kasmak mıdır?
Biraz sakin ol abi ya :wink1:

ya şimdi açtırma azımı ha senn gibiler yüzünden millet konu açmaya korkuyor be yeter sankı konu kirliliği yaptık o kadar araştırdım 5 saattır araştırdım halada araştırıyorum sormak son çare diye düşündüm ve sordum sen kendini ne zannediyosun bu bölümün hakimi flnmı ..açtırma azımı tmmmı........ganiymiş sen giderken ben dönüyodum bebiş..

berke1676 demiş ki:
ya şimdi açtırma azımı ha senn gibiler yüzünden millet konu açmaya korkuyor be yeter sankı konu kirliliği yaptık o kadar araştırdım 5 saattır araştırdım halada araştırıyorum sormak son çare diye düşündüm ve sordum sen kendini ne zannediyosun bu bölümün hakimi flnmı ..açtırma azımı tmmmı........ganiymiş sen giderken ben dönüyodum bebiş..
Dua et site yöneticilerine saygım var.He bu arada kendimi bir şey sanmıyorum.Ama işiniz düşünce foruma gelip sömürüyosunuz işiniz bitince 1 teşşekkür etmeden gidiyosunuz.Herşeyi hazır ayağınıza bekliyorsunuz.Aaaa başlığa bak benim sorunumda böle acaba çözüm bulurmuyum.Demeyip direk konu açıyorsunuz.Anladınmı anlamadıysan Türkçe öğretmeninden yardım isteyebilirsin.Laflarınada dikkat et.Bebişim mebişim deyip kendini babalanmış olarak gösterme.(Küfür bile etsen cevap yazmıcam)

sankı sana cvp yazmaya bnde merklı diilim ayrıca bana beleşçi diyemezsin tmmı diğer bölümleride gezersen bu bölümdeki emeklerimi görewbilirsin ha unutmadan ayrıca göremiyosan bir göz doktorundan faydalanabilirsin...ha bişiy daha KONU HADDİNİ AŞTI KİLİT LÜTFEN...

sakin olun arkadaşlar.

arkadaşım sorununa gelince lütfen bekleyin yazısı gelince tekrar entere bas :wink1:

bir kez daha tartışmaya girerseniz konu kilitlenecektir ?!!!!!!!

Yukarı Alt