bakın benim yaşım 17 normalde bu korku bölümleri +21 dir lütfen böyle bilgi paylaşım yerlerine sapıkca şeyler koymayalım bunlara bakıpda ne var sanki adam gebermiş demek erkeklikse öyle erkekliğin içine ......... bu bölümü kapatmayı öneriyorum bende bişe olmas diye girdim ve rüyalarımda yanlız değilim artık hiç bi şeyden korkmadım fakat rüylarımda birilerini öldürüyorum ve bu kişiler cok sevdiğim insanlar oluyor hep bu sapıkca fikirleri olan ve bu resimlere bakmayı erkeklik sanan arkadaşlar için bu yazıları banlanma riskine rağmen yazıyorum çünkü gerçekden cok sakıncalı sapık olan adam gitsin kendine +21 forum bulsun 5 yıl sonra ana haberlerede cıkar cinnet geçirdi 15 kişiyi doğradı diye eğer hiç bişeye bakmadıysanız asla bakmayın inanın baktıgınıza pişman olursunuz fotoların çoğu fake zaten eğer baktıysanız tavsiyem bi daha bakın ve dikkatlice bakın fotolar hep fake gerçek olan cok nadir şeyler var (onlardada kan vs iğrenç bişey yok) size son sözüm LÜTFEN!

Arkadaşım Zaten Forumu +18 Adında Açmışlar Madem Bu Resimler Seni Etkiliyo Bu Foruma Girme extraokk Bence Güzel Bi Forum

bunlarin hic biri korku diilki sadece mide bulandirici seyler

Korku Dedigin İnsanı Geren Seylerdir Bi Olay Olur Okur veya İzlersin Korkarsın Bölümün Adını +18 İgrenc Resimler Die Degistirin Cünkü Midemi Bulandırmaktan Baska Birseye yaramıyor Korku Devam edicekse Korkutan seyler koyun Ben Korku Filmi İzledigimdede Midem Bulanmamıştı Sizin Korku anlayısınız degismis Evil or Very Mad

ben 16 yasında olduguma ragmen korkmuyorum o senın dusuncen saten gırıstede +18 yazıo

By_Sheytan demiş ki:
Arkadaşım Zaten Forumu +18 Adında Açmışlar Madem Bu Resimler Seni Etkiliyo Bu Foruma Girme extraokk Bence Güzel Bi Forum
Katılıyorum Fakat Foruma Korkudan Çok İĞRENÇ Resimler Koyuyolar!

oguzbuba demiş ki:
bakın benim yaşım 17 normalde bu korku bölümleri +21 dir lütfen böyle bilgi paylaşım yerlerine sapıkca şeyler koymayalım bunlara bakıpda ne var sanki adam gebermiş demek erkeklikse öyle erkekliğin içine ......... bu bölümü kapatmayı öneriyorum bende bişe olmas diye girdim ve rüyalarımda yanlız değilim artık hiç bi şeyden korkmadım fakat rüylarımda birilerini öldürüyorum ve bu kişiler cok sevdiğim insanlar oluyor hep bu sapıkca fikirleri olan ve bu resimlere bakmayı erkeklik sanan arkadaşlar için bu yazıları banlanma riskine rağmen yazıyorum çünkü gerçekden cok sakıncalı sapık olan adam gitsin kendine +21 forum bulsun 5 yıl sonra ana haberlerede cıkar cinnet geçirdi 15 kişiyi doğradı diye eğer hiç bişeye bakmadıysanız asla bakmayın inanın baktıgınıza pişman olursunuz fotoların çoğu fake zaten eğer baktıysanız tavsiyem bi daha bakın ve dikkatlice bakın fotolar hep fake gerçek olan cok nadir şeyler var (onlardada kan vs iğrenç bişey yok) size son sözüm LÜTFEN!
EVT ARKADAŞ ÇOK DOĞRU ŞEYLER SÖYLEMİŞ benim dile getirmek istediğimde satanist resimlerinin konulmaması yönünde bu sitemizin kapanmasına bile yol açabilir özendirmek yayınlamak vs. bu foruma giren 15-16-17 yaşlarında genç tertemiz arkadaşlarımız var onların zihinlerine böyle görüntülerle kirletmek psikolojilerini bozmaya hiçbirmizin hakkı yok ( ben 27 yasındayım ben bile resimlerden etkilenmekten korkuyorum) herkese saygılar biraz daha özen gösterelim paylaşmak güzeldir

oguzbuba demiş ki:
Burası 18+ Oguzbuba_06

Yukarı Alt