3 arkadaş karar verip aydın-koçarlı arası bisiklet turu yapmaya karar verdik sabah 8 de kalkıp yola koyulduk buda çekebildiğim fotolar :)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
koçarlı ya vardığımızda içinde gezerken (29 km)
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

buda en son eve geldiğimde toplam geldiğim yol :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla hacım seni severdim şimdi sana hayranım helal olsun muhteşem olmuş bu etkinlik. aydın'a bayılırım düz ovaya kurulmuş sıcak ve kaliteli bir ildir insanıda çok hatun sever asildir ^^

biraz amatörce gözü karartıp çıkmışsınız en azından bir şapka göremedim sonra suluk nerede matara olarak onu da göremedim çeşmelerden mi su içtiniz ? ama fotoğraf çekip böyle bir günü organize etmek büyük başarıdır helal olsun kuzum :buddha:

şu fotoya bayıldım tam Aydın'ı anlatıyor işte bir de kipa'nın orasını böyle tepeden çekeceksin bingooo olur makara:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:

RiqueLme

Bilgiliyim
çeşmeden su icmedikten sonra ne anlamı var bro gezinin :D
cok fena terleeeee bi çeşme gör yapış hoppaa 3 Lt su ic bidaki çeşmeye kadar zaten ter olarak atıyon :D

extraloob demiş ki:
walla hacım seni severdim şimdi sana hayranım helal olsun muhteşem olmuş bu etkinlik. aydın'a bayılırım düz ovaya kurulmuş sıcak ve kaliteli bir ildir insanıda çok hatun sever asildir ^^

biraz amatörce gözü karartıp çıkmışsınız en azından bir şapka göremedim sonra suluk nerede matara olarak onu da göremedim çeşmelerden mi su içtiniz ? ama fotoğraf çekip böyle bir günü organize etmek büyük başarıdır helal olsun kuzum :buddha:

şu fotoya bayıldım tam Aydın'ı anlatıyor işte bir de kipa'nın orasını böyle tepeden çekeceksin bingooo olur makara:

- Resim Silinmiş.
evt okan abi biraz amatörce oldu ama gene başardık o mesire alanına çıkmak epey yordu zaten 6 km falan dik yokuş çoğu yerde bisikletden inip de çıktık su konusuna gelince 1litre su alıp arkadaşın selesine koyduyduk ama oraya çıkarken bitti :)

RiqueLme demiş ki:
çeşmeden su icmedikten sonra ne anlamı var bro gezinin :D
cok fena terleeeee bi çeşme gör yapış hoppaa 3 Lt su ic bidaki çeşmeye kadar zaten ter olarak atıyon :D
zaten kamerya da çekildiğimiz yerin karşısında buz gibi su vardu :) orda baya bi su içtik sonra kameryaya oturup dinlendik :)

Fre3sTyLe demiş ki:
Müthiş ya :kalp: Deniz ve havuzdan sonra bu havada yapılabilecek en güzel şeydir gözümde.Hem vakit geçmiştir , hem inanılmaz bir zevk... :buddha:
bana kalırsa bisikletle aydın dan kuşadası ,didim, çadırlarla gidip orda tatil yapmak istiyom ama arkadaşların gözü yemiyo :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Expect

Bisikletin Bianchi Sanırım. Benim Bianchi'dede El Kitabını Okumadan Kullanmayınız Yazıyorda.

Expect demiş ki:
Bisikletin Bianchi Sanırım. Benim Bianchi'dede El Kitabını Okumadan Kullanmayınız Yazıyorda.
evet bianchi baya kaliteli bisiklet :) biraz pedal çeviriyon uçuyo gidiyo :P

Yukarı Alt