goldbot acmayı düşünüyorum sehir dısına cıkıcam 1 ay boyunca pc 7/24 acık kalacak yaksalık 25 35 arası char acabılıyorum . suan 16 tane acık 2 adet pt var . neyse gold bot ları nasıl yapabılırım acaba bi iki yerden wizard/warrior seklınde gördum aklıma yattı fakat biraz destek istiyorum bana biraz bilgilerinizi paylasın lütfen =)

okuyan okumayan konuya bakan bakmayan herkese tesekkur ederım =))))

A

Anonymous

Guest
1 ay pc başında olmayacaksan o iş olmaz malesef birisinin devamlı kontrol etmesi gerekir
salı günleri oyun kapanır açılınca girmesi gerekir hafta içi serverler check olabilir girmesi gerekir
bot hata verir girmesi grerekir

The47

Bilgiliyim
salı günü update de sorun çıkar. build olarak wizard/bard öneririm. 5lvl altı moblara koyarsın hem yatmaz hem seri kasılır.

sana söyliyeyim 7 bard 1 cleric ile planarlarda çok güzel yapılır saçma diyebilirsiniz ama deneyin magg deff yüksek oldugu için hiç hp harcamıyor bard oldugu içinde mp harcamıyor gider yok sadece gelir var düşün biraz derim 3 pt çıkarırsan güzel kasarlar.

7 bard derken bard skillerimi wiz mi ?

chek + salı günleri vs hiç biri problem degil . yanımda laptopum olacak ve teamweaver sagolsun ...

elektrik şartelleri atıp yangın çıkabilir yani bunları göze alman gerekir ^^

elektrikler giderse biostan pc ye otomatık açılma komutu verdım :D yangın cıkarsada binanın ebesıne saygılar :D umurumda degil :D

pt seklinde pek istemıyorum acıkcası fakat 7bard 1 cleric nası olcak ki ? bard skilleri ile mi vuracaklar ?

The47

Bilgiliyim
batuhan_3X demiş ki:
pt seklinde pek istemıyorum acıkcası fakat 7bard 1 cleric nası olcak ki ? bard skilleri ile mi vuracaklar ?
evet arkadaşlar bard skillerini kastedmişler. mantıklı aslında planarlar tamamen mag vuruyor bardların üstü robe olucagundan kolay kolay ölmezler ayrıca mp sorunu çekmezler mana cycle sayesinde.

batuhan_3X demiş ki:
wizard/warrior konusundakı dusuncelerın nedir acaba ?*

Gold Bot Diyip Geçmemek Gerekir. İyi Para Kastıkları Gibi 80-85 lwl e Kadar Cıktıgında Tanesini 30 Liradan Versen Eline Tekrar Nakit Olarakta Geçer. Bu Yüzden Build i Tamamen Gold Bot a Dönük Yapmak Biraz Delilik Olur [horny21 . Neden 80-85 lwl Olana Kadar Gold Bot Olarak Kullanıp Sonra Satmayasınki. [horny21

hanry006 demiş ki:
batuhan_3X demiş ki:
wizard/warrior konusundakı dusuncelerın nedir acaba ?*

Gold Bot Diyip Geçmemek Gerekir. İyi Para Kastıkları Gibi 80-85 lwl e Kadar Cıktıgında Tanesini 30 Liradan Versen Eline Tekrar Nakit Olarakta Geçer. Bu Yüzden Build i Tamamen Gold Bot a Dönük Yapmak Biraz Delilik Olur [horny21 . Neden 80-85 lwl Olana Kadar Gold Bot Olarak Kullanıp Sonra Satmayasınki. [horny21

dogru ve güzel bir yaklasım

Yukarı Alt