Benim Sorunum Her Return Scrool ve Her oyuna Yeni Girisimde Asagıdaki Resimde Oldugu Gibi Yani Help Ve Acadmy Sayfası acılıyor Bunların Acılmaması İcin Ne yapmam Gerek Ve Orda Yazan General'e Gittim Fakat Tiger Görevi veriyor :S Bunla Bi Alakası Olabilrimi Cünkü O Görevin 1 Tanesini yaptım gene aynı Simdiden Tşkler.

- Resim Silinmiş.

Help deki Yazının Devamı (may the glory of silkroad always be with you. )

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
okuduklarım kadarıyla bu bir bug kimisinde oluyor kimisinde olmuyor, lakin bir görevlede alakalı olabilir.

Game Guide Yi Kaldırdım Fakat Hala Aynı Baska Bir Fikri Olan Varmı ! Yoksa Bug Report a Bildirmem mi Gerek Eger Bug Report a Bildirmem Gerekse Nasıl Yazıcagım Hakkındada Yardım Ederseniz Sevinirim (İng Pek iyi degil) O Yüzden x( Tşk.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ToToT demiş ki:
Game Guide Yi Kaldırdım Fakat Hala Aynı Baska Bir Fikri Olan Varmı ! Yoksa Bug Report a Bildirmem mi Gerek Eger Bug Report a Bildirmem Gerekse Nasıl Yazıcagım Hakkındada Yardım Ederseniz Sevinirim (İng Pek iyi degil) O Yüzden x( Tşk.

dur bu konuyla ilgili bir araştırma yapayım bakalım tam benlik iş 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nette baktımda dediğim gibi bu bir bug CTF ile beraber gelmiş zannımca onunla beraber gidecek herkes şikayetçi durumdan tek yapılmayan birşey kalmış onu uygula bakalım, bir academy kur veya bir academy'e gir belki ondan sonra çıkmaz bu artık.

Academy Kurdum Ve Gene Aynı...
Pk Edit Kullanmak Cok Sacma ( Bence Cünkü O Bir Cözüm Degil Bastan Savmak ) Bunun Bir Çözüm Yolu Olması Gerek Deneme Yanılma Yöntemiyle Buluruz Elbet. Yardımlarınız İcin Tekrar Tşk Aklınıza Baska Bir Çözüm Yolu Gelirse Lütfen Söyleyin Ben Tek Tek Denerim .

carwen

Bilgiliyim
Yok bu europa geldikten sonra açılan charlarda var.
Sorun sanırım çözülmüyor.
Artık joymax`ın yapımına kalmış. ^^

Söylediğin olay bende de olduğu gibi birçok kişide de var gerçekten sinir bozucu bir durum joymax'ın bu konu hakkında girişimlerini bekliyoruz...

Yukarı Alt