Ben 5 gündür silkroadı oynuyomıyorum arkadaş flashgete atmıi sroyu bende yükliyeyim dedim masa üstüne attım please wait dedikten sonra hata veriyor

- Resim Silinmiş.

ne yapmam gerekiyor sıra sıra anlatan olursa teşekkür ederim

Saygılar,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkdaşım eski versiyonu tamamen kaldır sorunun çözüme ulaşır.He sildim diyosan C klasöründeki silkroad ıda sil bana da çok oldu bu olay ama böyle yapınca oldu

BatıKral demiş ki:
ark. banada oluyo kafayı yiyecemmm 4 gündür oyuna giremiorum sildim ama ECSRO da mı silmem lasım?
Birde ECSRO silip kurmayı dene :wink1: olacaktır diye düşünüyorum

JusT1LoVe demiş ki:
ECSRO ne demek ve nerden siliniyor
Dostum şimdi sende ne yüklü ecsro mu yoksa normak silkroad onkine mı bunu bilmek gerekiyo hem silmek istiyosan her ne olursa olsun (Denetim Masası)parantez içini internet addresi yazma yerine yapiştır karşına denetim masası bölümü gelecektir.Orda program ekle ve kaldırı tıkla.Seni biraz bekletecektir.Gelince bilgisayarında yüklü tüm programları gösterecektir.Orada silkroadı yada ecsro yüklü ise ecsro yu bul ve tıkla.Sağ tarafında kaldır bölümü gelecektir.Kladır de ondan sonra remove ye bas.Silkroad bilgisayarından kalkmıştır ve y7eni versiyon yüklenmeye hazırdır.Bunu dene oalcaktır :wink1:

yüklemeye başlamadan önce silkroad sitesini açın ondan sonra kuruluma başlayıp bi deneyin.

Yukarı Alt