fatalaty demiş ki:
AçILMaZ wızard/bard ac ve 8 int 1 str olsun ...
bu yoruma neremle güleceğimi bilemedim,kusura bakmayasın :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Avrupa karakterlerde hibrid yapmak afedersiniz ama aptallıktan başka bişey değildir. Yaptığınız emeğe yanarım. :(

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
A.T.P demiş ki:
fatalaty demiş ki:
AçILMaZ wızard/bard ac ve 8 int 1 str olsun ...
bu yoruma neremle güleceğimi bilemedim,kusura bakmayasın :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
Avrupa karakterlerde hibrid yapmak afedersiniz ama aptallıktan başka bişey değildir. Yaptığınız emeğe yanarım. :(
neptune serverında punkek ısımlı chara pm atmanı onerırım....8 ınt 1 str wızard ortalıgı yıkıor kendı lvında bota bırakıor 80 lv 11.500 hpsi war :coffee: ( bi bildigim war ki konusuorum :lol: )

bu arada bnmde neptunede wızard charım war full ınt 75 lv. :D

Jigsaw

Aileden
Wizard attack amaçlı bir chardır, atağını düşürecek her şeyden kaçınılmalıdır. İsterse 10k HP versin, savunma, hp meraklısıysanız Chinese Hybrid S/S açın...

Avrupa karakterlere hybrid olmuyor deneyen arkadaşların yorumları bunun gibi yorumlar.Sallama değil gerçek.Hybrid olmaz eu dan

Eu larda Hyßird yapılabilcek tek char warlock / clericti oda çok iyi ayarlama ister onun Harici Hybird yapılcak eu lar Sadece Hayal kırıklığı oLur

Cok anlamsız olur yan karakter olarak rogue sana pek bi avantaj saglıcagını sanmıyorum.

şahsen benim wizz+ cleric charım var 81 level bıktım ben artık
en iyisi dagger+bard veya cleric

Yukarı Alt