bakın

1- ecsro
2- fembria
3-vip
4-nomi
anladınızmı server adlarında sorun var !!

ama arkadasımın uyelıgı ıle gırebılıyorum nomide almısdı nomi ye tıklıyorum fembiria cıkıyo acıldıgında tıklıyorum gırıyor

peki aktiv fazla uyelıgı olan war mı :D

Neverex

Bilgiliyim
2 senelik üyesin daha nasıl başlığı küçülteceğini öğrenemedinmi yahu ?

Lucktoz

Bilgiliyim
Arkadaşlar görüyorum ki sürekli sürekli bunun gibi topicler çoğaldı acc.(üyelik) ile ilgili .. Aynı sorunu bende yaşadım üyeliğimi açtım , açtığım gibi denemem sonucu banada yanlış pw dedi, fakat 5-10 dakika sonra denediğimde ise sorunsuz girebildim account'um ile lütfen sabır.. Eğer denediniz böyle de olmuyor ise , bir çözüm düşüneceğim olmayacak böyle .. :think:

Quxera

Bilgiliyim
Kalipso demiş ki:
Arkadaşlar görüyorum ki sürekli sürekli bunun gibi topicler çoğaldı acc.(üyelik) ile ilgili .. Aynı sorunu bende yaşadım üyeliğimi açtım , açtığım gibi denemem sonucu banada yanlış pw dedi, fakat 5-10 dakika sonra denediğimde ise sorunsuz girebildim account'um ile lütfen sabır.. Eğer denediniz böyle de olmuyor ise , bir çözüm düşüneceğim olmayacak böyle .. :think:
Yok hacım yok işe yaramıyor 3 gün oldu. :mrgreen:

Kalipso Fazla Account'un Var mı Hevesim Kursagımda Kaldı O kadar ındırdım 3 hafta ıcınde uyelık alımı çözulcek dedıler 1 ay bekledım Nomi acılmıs uyelık almada Geç kaldım :D fazla account'un warsa werebılırmısın ? msn wereyım fazla warda wermek ıstersen beklerım : mailto:[email protected]

Yukarı Alt