eğer mantığım yanlışşsa sıfırlıcam butun hepsini evvet arkadaslarr yorumlarınızı bekliyorum

48 lvl dyim cold: skilerinin frost guard yani kalkanlar snow shild ve snow storm yani nukke ve altaki cold armor acık master 45 lvlde
lighting : piercing force ,wind walk ,
lion shout ,concentration thunderbolt force ve heaven 's force skilleri acık 45 lvl master
fire fire force , fire shild , flmae body ,fre protection ,flame wave , fire combustion, flame devil force acık olan skiller 45 lvl master
bicheon shield technigue series , shild protection series, 40 lvlde masterr
heuksel cheolsam force 40 lvl master
pacheon mind concentration 40 lvl master
force rebirth art , vital spot attack ,force ıncreasing 30 lvl master

bu anlattığım skiileri actım sizce yanlış mı yapmısım cunku her wapon ve forcenin en alttaki skili charı sağlam yapıyorr o yzuden actıım ama skil piont yetmiyoooo bir sizin düşüncelerinizi alabilirmiyim bu yapılandırma hakkında her yorum için şimdiden teşekür :mrgreen: :headbang: :headbang:

ne warsa açmışsınn !!! sen 285/300 yapmışsın şimdiden...lvl 90 olma niyetin yok mu ? :D

RoyalFlush

Bilgiliyim
Bence yeni bir char aç.Bu charı adam etmekten daha kolay.Astarı yüzünden pahalıya gelir.

Unutmadan mastery sınırınıda hatırlatayım.Mastery sınırı 300 bunun üstüne çıkamassın.Örneğin bir bowman açacaksan yapman gereken yapılandırma
90 pacheon,90 fire,90 light,30cold

Yani yapmak istediğin build 90+90+90+30=300 olmalı.Ne açacağını söylersen ben ve arkadaşlar sana yardımcı oluruz :wink1:

Silah olarak bir silah seç ve onla git.Yani bowcuysan sadece pacheon,Glavier yapacaksan Sadece Heuksal vs.vs.
Her silah açılmaz her buff da açılmaz.Mastery yukarda arkadaşın dediği gibi.

Örnek build (STR Char)

90 lvl mastery Bicheon (Blader)
90 Fire ( bunda imbue da açılacak)
90 Lighting
+___________
=270 mastery

Mastery sınırımız 300 olduğu içinde kalan 30 masteryi colda verebiliriz.Çünkü 30 lvl açılacak başka birşey iş görmez.

o da = 270+30 = 300 mastery

300/300

Bu chara edit yapıp para harcıyacağına başla yeni bi charla

2 yıldır bu oyunu oynuyoom tabi hiç 90 olmadım :mrgreen: 2 defa ban yedim 40 lvl ve 50 lvl arası ilk de fa sizdeb duyuyorum toplam 300 oldugunu :cry: :cry: ben nasıl kascam şimdii
90 lvl olan arkadaslar yokmu ben kascak 50 lvl getircek kaadar yoksa daha oynamam imkansız lütfen pls yada sıfırlamam için kac m lazım

intci acacam intciden şaşmam şaşarsam ben avruba çharların arasında kasılamam .
aynı suan skilerini berbat ettiğim char gibi sword + kalkan fire + light + cold artık allah rızası için kascak arkadas yönlendirsin ne acıcaksam. şimdiden kascak arkadas tesekurler. :P :P :P

Prestij

Tanınıyorum
Sıfırdan karakter açtır yüksek lvl bi tanıdığına , en fazla 3-4 gün içinde 48 olursun zaten. Öbür türlü işin çok zor.

Ya silkle skill resetleme yap(cok masraflı olur). ya da yeni car acıp kastırtmaya başla şimdiden ://

Ya da hazır char satın al.

RoyalFlush

Bilgiliyim
injureed demiş ki:
intci acacam intciden şaşmam şaşarsam ben avruba çharların arasında kasılamam .
aynı suan skilerini berbat ettiğim char gibi sword + kalkan fire + light + cold artık allah rızası için kascak arkadas yönlendirsin ne acıcaksam. şimdiden kascak arkadas tesekurler. :P :P :P
Açacağın char yapılandırması şöyle olmalıdır.

90bicheon,90cold,90light,30fire

En mantıklısı budur

Tanıdık Yok Arkadaşlar Burdan Yardımcı Olcak Arkadaslarr Varmı beni sürekli kascak 70 yapacak kadar kassın yeter server babel ve olimpus haric diğer serverlerden fark etmez yuksek lvl bir arkadass kassıın lütfenn gerekir 70 lvl üstünü yapan arkadaslarr 50 ytl düşünüorum acıkcası şimdiden yardımcı olucak arkadaslara teşekürler :headbang: :headbang:

Yukarı Alt