Arkadaşlar Bildiqinz Gibi Ecsro Kapandı.. Sro Oynamak Istıyorum ama Private Olmasını İstiyorum... Bildiqinz Uyelik Alınabılen Bi Private Server Varsa Lutfen Yazın.. YARDIM PLSSSSSSS :buddha: pray: :confused1:

swsro-sjsro-mysro var ama bence privateler o kadarda güzel değil.İsro döndük bizde bence öyle yap sende.Hackler ve hatalardan kurtuluş yok privatelerde...

Şu an çalışan Sunworld, Sunworld Vip, Mysro, Sjsro çalışan pravite serverlar bildiğim kadarı ile mysro ve sjsro uyelikleri kapalı.

Emre67380 demiş ki:
swsro-sjsro-mysro var ama bence privateler o kadarda güzel değil.İsro döndük bizde bence öyle yap sende.Hackler ve hatalardan kurtuluş yok privatelerde...
Kardeşm 3-4 Sene İsro Oynadım ve Her Seferınde Soyuldum Hacklendım Artık Bıktım Oyun PAra Yatırıp Yatırıp Hacklenmekden... İsroda Arkadaşlık Cok Az Herkes Birbirinin Charına Göz Dikiyor Kanka Manka Ayaqına Char Soyuyolar.. İsro Artık Yatırıcak Param Yok... :!!&%&!

123abc demiş ki:
Emre67380 demiş ki:
Kardeşm 3-4 Sene İsro Oynadım ve Her Seferınde Soyuldum Hacklendım Artık Bıktım Oyun PAra Yatırıp Yatırıp Hacklenmekden... İsroda Arkadaşlık Cok Az Herkes Birbirinin Charına Göz Dikiyor Kanka Manka Ayaqına Char Soyuyolar.. İsro Artık Yatırıcak Param Yok... :!!&%&!
Yanlış Anlama Beni.. Haksızmıyım?

Emre67380 demiş ki:
Hmm Privatelerde daha çok hack olayı var benden söylemesi.Ama sen bilirsin önerim swsro ecsrodan bile gelişmiş bence....
swsro ilk görünüşte gelişmiş gibi olsada daha çok bug var. Hangi private yüzünden ecsroda buglar çıktı? swsro yüzünden.

hangi serverde npcdeki globaller ile para basıldı? swsro. :sfff:

zalim_7134 demiş ki:
Black Pearl hem türk serverı hemde lagsız güzel bi sw max lwl 110 eu+chn bugsuz ayrıca playerıda cok

http://www.blackpearlonline.org/
Arkadaşlar sakın oynamayın BlackPear u kesinlikle tavsiye etmiyorum 3 serverın da oynadım 7/24 ama hayatımda gördüğüm en berbat GM ler var GM ye bişe gelmiyor bug oluyor laf edince siz benm bu oyun için kaç gün sabahladığımı biliyor musunuz diyor sanki beleşe oynuyoruz. Zırt pırt bakıma laıyolar günde 2-3 bakıma alınır mı ya ilk açtığıkları 2 server da online kişi sayısı az olduğu için kimsyee sormadan kapattılar o serverde bnmde arkadaşlarımız mükemmel çarları vardı silk li itemleri vardı veridğiimiz paralar gitti hep sakın tavsiye etmiyorum kendi kafalarına göre iş yapılar bunu oynamayın ne oynarsanız oynayın walla

Yukarı Alt