bak hostta düzeltmeler yapmalısın hosta eklediğğin o yazıları eskı halıne getir ardından media patcheri kullandıysan oradada defult yazısına tıkla ve patch ye tıkla artık oyuna girebiklirsin.. ?!!!!!!!

berke1676 demiş ki:
bak hostta düzeltmeler yapmalısın hosta eklediğğin o yazıları eskı halıne getir ardından media patcheri kullandıysan oradada defult yazısına tıkla ve patch ye tıkla artık oyuna girebiklirsin.. ?!!!!!!!
TŞKLER ?!!!!!!...

önmli değilde...keşke hostu bn upload edebilseydimde sen topic açmasydın dicemde buraya ben dosya koyamıyorum nedeni nedr ss fln koyamıyorum.. :?

Sremuda ADD ladığım Sikilleri Kaydedebilrmiyim Yani Oyundan Çıkıp Gİrsem Yİne Skiller Açık Kalabiliomu? Kalıosa nAsıl :roll:

hyr kalmaz ancak sikill menusunde gözükür ve sen ona tıkladığında yine o süperi çeker ..ayrıca kalmasını istiyosanda güncel sremu dosyalarını indirmelisin..ok

berke1676 demiş ki:
hyr kalmaz ancak sikill menusunde gözükür ve sen ona tıkladığında yine o süperi çeker ..ayrıca kalmasını istiyosanda güncel sremu dosyalarını indirmelisin..ok
Tmm Çok Tşkler ?!!!!!!...

Berke Bnde Visual basici Yükelerken Hİç bi Sorun Çıkmadı AMa ARKADAŞIm yüklerken BU sORUn Çıkıyor:
- Resim Silinmiş.

Acaba Sorun NEdir VE nASIL düzeltebiliriz biLGİN varsa Yardımcı OLurmusun Lütfen Şimdiden Tşkler..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lord Yarkan Veya benzeri Uniq Yaratık Çıkarmayın aksi Taktirde oyunda donma olasılıkları %80 olur çünkü çıkardıgınız uniq yaratıkların canı yok suanda sremu oyun yapım aşamasında ve joymax yapılmasına izin veriyor

KolerA demiş ki:
Berke Bnde Visual basici Yükelerken Hİç bi Sorun Çıkmadı AMa ARKADAŞIm yüklerken BU sORUn Çıkıyor:
- Resim Silinmiş.

Acaba Sorun NEdir VE nASIL düzeltebiliriz biLGİN varsa Yardımcı OLurmusun Lütfen Şimdiden Tşkler..
bak dostum visual basıcde iki tane yukleme yweri vardır ilk önce renkli 8 işaretine bnzeyen bir şey var ona tıkla yuklensın ve restart yapacaktır pc ardındanda olmazsa üstte setup mu install mı öle bişiy var onu kullan ve yukle bu kadar eğer yine olmazsa makınanda yanlış yuklenmış ve silinememiş bir visual yukluıdur zaten...ok

berke1676 demiş ki:
KolerA demiş ki:
- Resim Silinmiş.

bak dostum visual basıcde iki tane yukleme yweri vardır ilk önce renkli 8 işaretine bnzeyen bir şey var ona tıkla yuklensın ve restart yapacaktır pc ardındanda olmazsa üstte setup mu install mı öle bişiy var onu kullan ve yukle bu kadar eğer yine olmazsa makınanda yanlış yuklenmış ve silinememiş bir visual yukluıdur zaten...ok
Tmm Tşkler ?!!!!!!...

berke1676 demiş ki:
düzeldiyse ne mutlu bize.. ne demk dostum herzamn yardım ederim siz isteyin yeter.. ?!!!!!!!
Ewt Düzeldi Sayende.. Dediğin Gibi Yanlış YÜklenmiş Bi Visual Vardı Sanırım Çünkü prjVBEmu dosyasını Açılmıodu.. deNEtim Masasından Kaldırıp Snn dediğin Gibi YÜkledik OLdu..Tekrar Tşkler

KARDEŞ yardım et yaw ben oyuna gşrşyom sikilleri açıyom girince yine kapalı oluyolar .hepsini açıyom oyundan çıkıyo giriyom yine kapalı yardım HELP ME :( :( :(

Yukarı Alt