Merak etmeyin herkes değil. Hergün gerek isroda gerek ecsroda ana avrat gidenler. hem isroda hem de ecsroda pvp yaparken türk olduğumu söylediğim her yabancı bana türklerden nefret ettiğini söylüyor. sonunda kendimi ispatlayıp türkleri birazda olsa sevmeye başlamasını sağlayabiliyorum ama... mesela geçen gördüğüm adamın nicki HateTurks dü... bu sadece 'bir' örnek...

lütfen arkadaşlar, dünyada eşi olmayan bu milletin ismini yerlerde süründürmeyelim.

küfür etmeyelim, kısacası 'insan' olalım...

teşekkürler...

Bu SRO'da degismeyecek bir unsurdur.''Help my lwl sry'' dien adam gordum.''Fak u mam'' dien gordum.ASLA bu oyunda Türk oldugumu belli edicek bir nickle oynamam,en nefret ettigim seylerden biri.Aleykumselam dieyen birine Selamınaleykum dedik die ne partylerden atıldık.Pvpde adamı yendim,warlock'un Wampire skillini kullandım die adam demedigini bırakmadı.Orda Allah razı olsun yabancının biri sus iste adam seni yendi dedi,sonra herif bu yabancıya sowmeye basladı.Olay bole bizimkiler cok buyutuyor silkroadu.Yüz yüze bakıyım bunların hangisini diycek??

CooLLer demiş ki:
Bu SRO'da degismeyecek bir unsurdur.''Help my lwl sry'' dien adam gordum.''Fak u mam'' dien gordum.ASLA bu oyunda Türk oldugumu belli edicek bir nickle oynamam,en nefret ettigim seylerden biri.Aleykumselam dieyen birine Selamınaleykum dedik die ne partylerden atıldık.Pvpde adamı yendim,warlock'un Wampire skillini kullandım die adam demedigini bırakmadı.Orda Allah razı olsun yabancının biri sus iste adam seni yendi dedi,sonra herif bu yabancıya sowmeye basladı.Olay bole bizimkiler cok buyutuyor silkroadu.Yüz yüze bakıyım bunların hangisini diycek??
+bindokuzyüzyedi :D sonuna kadar katılıyorum zaten o yüzden Klavye arkası şovalyeleri lafını kullandım. LEVEL dergisinde görmüştüm. :D

CooLLer demiş ki:
Pvpler zaten genelde oyle oluyor yanı benım katıldıklarım.. karsı taraf yenılınce dırek kufre gırısıyor .. sankı turkye - abd savası cıkmıs da bızım turkun anasını "öldurmus"(baska bısede eklıyebılrsnz okurken :) ) gıbı basıo kufru gelde oyunun tadını al hani nerde ! . .

Küfür ayrıca zaten aşağı düşmüş insanların kullanacagı seydır kendını üste çıkarmak için yaptığı hareketler.. tabi nereye cıkarıp indirdiği Meçhul..

ReDeviL

Öğretiyorum
CooLLer demiş ki:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
CooLLer demiş ki:
ASLA bu oyunda Türk oldugumu belli edicek bir nickle oynamam
iSRO'da benim nickim noob_hunter1. Yani aptal avcısı demek oluyor. Bana adamlar pvp yaparken pm atıyorlar. S.a diyor. Ben cevap vermiyorum veya in english diyorum. Adam sry man diyip gidiyor. Guild TheMatriX. Çoğu İngiliz veya Fransız. Frant name Crazy Hunter. Yani demek istediğim Türk'lük nicklle değil, tavırla belli olur...

Wax Whine demiş ki:
CooLLer demiş ki:
iSRO'da benim nickim noob_hunter1. Yani aptal avcısı demek oluyor. Bana adamlar pvp yaparken pm atıyorlar. S.a diyor. Ben cevap vermiyorum veya in english diyorum. Adam sry man diyip gidiyor. Guild TheMatriX. Çoğu İngiliz veya Fransız. Frant name Crazy Hunter. Yani demek istediğim Türk'lük nicklle değil, tavırla belli olur...
:thumbsup: Ama Ben Oyunda Her zmn turk ısmıyle oynuorum we oynayacaqım istediqini desınler bunlar klavye delıkanlılıqı gelsınler karsımıza sonra turklere yanı bıze kufur etsınler..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE :muck: :headbang:

Wax Whine demiş ki:
CooLLer demiş ki:
Sen beni yanlıs anladın,ordan bir cümlemi alıp degerlendirmissin.Diyelim bir party var baskanın adı HateTurks olsun,senin adın Crazy_TR.Bu adam seni partye alırmı,almaz.Kanımın son damlasıan kdr TÜRK oldugumu heryerde gosteririm,ama sacma bir online oyunda,sadece ekran karsısında konusmayı bilenlerle ugrasamam.Sanki oyunda basbakan,milletvekilleri var ırkcılıga getiriyolar olayları.Eskiden cok severidm TR die nick acmayı,yedigim kufurklerin haddi hesabı yoktu.Cwp vermedigim için bide anlamıyosun dimi mal gibi laflar ediyor.Küfürü klavyeden etmem die bir prensipim vardır,ondan boel bir cümle sarf ettim.

Dodocan demiş ki:
:thumbsup: Ama Ben Oyunda Her zmn turk ısmıyle oynuorum we oynayacaqım istediqini desınler bunlar klavye delıkanlılıqı gelsınler karsımıza sonra turklere yanı bıze kufur etsınler..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE :muck: :headbang:
Sen Türksün değil mi? Dilini bile doğru düzgün kullanamayan,yozlaştıran Türklerden...

Önce dilinize sahip çıkın. Nedir bu yahu g yerine q , v yerine w , Z yerine s kullanmalar ?
Size böyle mi öğretiliyor okullarda ?
Benim zamanımda Türk alfabesi 29 harfti.
Şimdiki gençler bunu 32 harf yaptılar. Helal olsun ne diyebilirim.

A.T.P demiş ki:
Dodocan demiş ki:
Sen Türksün değil mi? Dilini bile doğru düzgün kullanamayan,yozlaştıran Türklerden...

Önce dilinize sahip çıkın. Nedir bu yahu g yerine q , v yerine w , Z yerine s kullanmalar ?
Size böyle mi öğretiliyor okullarda ?
Benim zamanımda Türk alfabesi 29 harfti.
Şimdiki gençler bunu 32 harf yaptılar. Helal olsun ne diyebilirim.
yaa sımdı benım bıldıgım TÜRK alfabeside 29 harf g yerıne q koyarım v yerıne w koyarım bu benım kendı sahsı konusma ozellıgım gıbı bısı bununla turk olunmuycaksa ooooo ve bunada kımse karısamaz.. :thumbsup:

kesinlikle isroda 40+lvlsanız jgye gitmeyin 5k plsçilerden boyuna pm sallayıp s.a kas diyenlere diyorum im not turk diyorum Captain_meto nickim Grant Name Fucuk_gaymax olunca pek anlaşılmıyor..

TurkSword demiş ki:
kesinlikle isroda 40+lvlsanız jgye gitmeyin 5k plsçilerden boyuna pm sallayıp s.a kas diyenlere diyorum im not turk diyorum Captain_meto nickim Grant Name Fucuk_gaymax olunca pek anlaşılmıyor..
ßunun konuyla alakası warmı peki :?: :?:

@Dodocan

geç kardeşim bu konuşma özelliği ayaklarını... Herkes istediği gibi konuşsaydı o zaman niye o zaman T.C. anayasasında Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi dili Türkçe'dir ibaresi geçiyor?
Toplum içinde kurallara uyarsın.Kimse sana karışamayacaksa,çıkarsın dağa orda yaşarsın.Kimse de sana karışmaz.

Düzgün Türkçe kelimeler kullan bana. yarım yamalak , yarısı Türkçe yarısı ingilizce kelime yazma.
Ayıp be,en azından size bu ülkeyi emanet edenlere hörmeten bazı şeylere sahip çıkın.

Ne biçim bi gençlik yetişiyor? modernleşelim diye ne kültür bıraktınız,ne de adet, ne gelenek...

A.T.P demiş ki:
@Dodocan

geç kardeşim bu konuşma özelliği ayaklarını... Herkes istediği gibi konuşsaydı o zaman niye o zaman T.C. anayasasında Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi dili Türkçe'dir ibaresi geçiyor?
Toplum içinde kurallara uyarsın.Kimse sana karışamayacaksa,çıkarsın dağa orda yaşarsın.Kimse de sana karışmaz.

Düzgün Türkçe kelimeler kullan bana. yarım yamalak , yarısı Türkçe yarısı ingilizce kelime yazma.
Ayıp be,en azından size bu ülkeyi emanet edenlere hörmeten bazı şeylere sahip çıkın.

Ne biçim bi gençlik yetişiyor? modernleşelim diye ne kültür bıraktınız,ne de adet, ne gelenek...
yaa hacım ben sana daha bısı demıyorum bundan sonra da daha gırmıyorum haklısın suc ısledım ok neyse arkadaslar hepınızdende ozur dılıyorum bu arada A.T.P yas kacdı hacım

Wax Whine demiş ki:
CooLLer demiş ki:

bütün + lar sana feda olsun :headbang:

Yukarı Alt