Beni oyunda hemen hemen herkes tanır ben TayC almanyada yasadıgım icin almancayı biliyorum oyun kapandı ve bende tsden konustum adamlar diyorlarki
04.04.2008 tarihinde acılacaktır saat 12.00 yani 5 nisan tam olarak
yenilikler sunlar :100 veya 120 lvl gelcek 100 lvl gelcek ama 120yi tam bilmiyorum
skiller düzelcek ve 300/300 olan sey artcak skill tablosu düzelcek
oyun normalden girebilir (ama net deil bu konu öle birsey olsa bile yui diyorki para geliyor belesten ben yapmam ama oceanda yaparız belki olmaz felan diyorlar 5 nisanda kavusuyoruz psromuza iyi günler herkeze
10d item vs onları söleme gerek yok zaten

ßen Senden Tavsan Almıstım Ben ToMBaLaCi46 Tam O Günde Oyun Kapandı Aceba Günü İlerliyormu Shocked

bilmem kardes bu verdigim bilgiler garanti dogru ve lütfen bi tesekkür cok görmeyin Tombalaci kardes gün gider yapcak bisi yok malesef yani kısaca yaptı yapacaklarını

kadironur demiş ki:
bilmem kardes bu verdigim bilgiler garanti dogru ve lütfen bi tesekkür cok görmeyin Tombalaci kardes gün gider yapcak bisi yok malesef yani kısaca yaptı yapacaklarını
Vay Be Ne Adamlarmıs :lolmuch: Gitsin Önemli Değilde Server Acılsaydı Zaman Geçirecek Bİşi Yok

teşekkurler oncelikle bilgiler için...
ama aslında adam haklı yui yada ocean çunku banada beleş para gelse bende yapmazdım oyle bişey... nese yeterki açılsın ip bulmak zor değil :lolmuch:
kahvekeyfi

kadironur demiş ki:
Beni oyunda hemen hemen herkes tanır ben TayC almanyada yasadıgım icin almancayı biliyorum oyun kapandı ve bende tsden konustum adamlar diyorlarki
04.04.2008 tarihinde acılacaktır saat 12.00 yani 5 nisan tam olarak
yenilikler sunlar :100 veya 120 lvl gelcek 100 lvl gelcek ama 120yi tam bilmiyorum
skiller düzelcek ve 300/300 olan sey artcak skill tablosu düzelcek
oyun normalden girebilir (ama net deil bu konu öle birsey olsa bile yui diyorki para geliyor belesten ben yapmam ama oceanda yaparız belki olmaz felan diyorlar 5 nisanda kavusuyoruz psromuza iyi günler herkeze
10d item vs onları söleme gerek yok zaten
Bnce 100 yda 120 lvl gelmez..Gelse dier yenilikler gibi onuda sitede oylamaya sunarlar haber verirlerdi..Bn bunlara pek inanmadım açıkcası ama tşkler bilgiler için..
xMedusAx

Ohh be forumumuz yepyeni güzel haberlerle birlikte geri geldi.Şu 4 gün 4 asır gibi geçti.Bilgi için teşekkürler TayC

Yukarı Alt