Takımı
Fenerbahce
Oncelikle merhaba arkadas lar bir sorunum var simdi ben ibot kullanmak istiyorum edxsilkroad loader kullaniyorum dediginiz gibi sro clientin yerini belli ediorum ondan sonra neye basip oyunu acicam benim ekranda loader dev gibi gorunuyor sanirsam ssag en altta luncher olmasi lazim ben onu bir turlu goremiyorum pc ekran ayarlarini deegistirdim yine olmadi cok buyuk gorunuyor
Bir de ricam olcak arkadaslar su anda bana en iyi ve basit kullanisli loaderin linkini atar nasil kullanilcagini yazarsaniz size minnettar olurum bu arada maya serverinde oyunuyorum turk guildi olanlar varsa gelebilirim.

onder1131 demiş ki:
Oncelikle merhaba arkadas lar bir sorunum var simdi ben ibot kullanmak istiyorum edxsilkroad loader kullaniyorum dediginiz gibi sro clientin yerini belli ediorum ondan sonra neye basip oyunu acicam benim ekranda loader dev gibi gorunuyor sanirsam ssag en altta luncher olmasi lazim ben onu bir turlu goremiyorum pc ekran ayarlarini deegistirdim yine olmadi cok buyuk gorunuyor
Bir de ricam olcak arkadaslar su anda bana en iyi ve basit kullanisli loaderin linkini atar nasil kullanilcagini yazarsaniz size minnettar olurum bu arada maya serverinde oyunuyorum turk guildi olanlar varsa gelebilirim.
Arkadaşım sana edxSilkroadLoader5_0_3'ü öneriyorum loader olarak bende normal boyutta bu loader Kullanmak içinse İbotu açıyorsun açtığında ilk sayfada bilgi ekranı var orda ilk açışında 16000 gibi bir rakam olucak unu gördüğünde loaderı açıcaksın Ama silkroadın mutlaka C de yüklü olmalı Alttta Step 3 de Redirect Server ı Patch Seed i Multi Clienti Nude Patch yi ve Son olarak NOP HackShield war onu işaretliyorsun ve onun aldında yan yana 2 tane kutu war onun altındaki 2 kutuyla işin yok bize üsttekiler lazım orda 127.0.0.1 yazan yerin karşısına ibotta yazan sayıyı gir ve lunch de silkroad açılacaktır ama loaderı kapatma oyun açık olduğu sürede çünkü oyundan direktman atabiliyor! :beer: :thumbsup:

Yukarı Alt