Arakadaşlar aslında bnm önmli dediğim sey bir soru.. yanı soru su

S-botta clientless özellıgı fixlenmıs ya bn clientles kullnarak char kasıordum sımdı o kastıgım charların hepsi bannlandı eğer bundada clientless özelııgını kullanırsam bannlaanırmıyım?

(soruma cvp yazan herkese sımdıden tşk.ederim)

Clientless özelliğinden silkli charın ban yediğine hiç şahit olmadım.

extraloob demiş ki:
lvl kaç charlar hiç silk almışmıydın ?
Okan abi sanırım arkadasın banlanan karakterleri Sbot'un clientless'inden değil, clientless programından dolayı banlanmış. Sbot clientless kullansam yine banlanırmı demek istemiş. Eğer yanlış anlamadıysam :roll:

Xanthos demiş ki:
işini garantiye al , clientsiz kullanma :detective:
ii guzel diyorsun ama bide sole bi olay var ben clientli kasrken oyundan atıyor ama bot oto clientsiz moduna gecip kasmaya dewam ediyor.. !!!
+stall charını full clientsiz girerim banlansada n.p :mrgreen:

arkdaşlar öncelikle ilgi ve alaknız için tşk.ederim geç cvp yazıorum çunku bızım evde elektrıkler kesıktıde sımdı gelelım yazıdıgınız cvplara..

extraloob demiş ki:
lvl kaç charlar hiç silk almışmıydın ?
öncelıkle extraoob kardes 8 charım vardı 3 ü 35 2 si 28 3 du 40+ idi ve hiç birinde silk yoktu evt ayrıca S-bot clientlesınden bahsetmıorum clientsız pLwl yapıordum JasonWlaker kardesımıın anlatıgı prpgramdan bannlandım onun adı clientless olunca bu S-bottada clientless yazınca endıselendım acaba bannlanırmıyım die bir soru takıldı aklıma ayrıca botla girdiğim charda bugune dek 650 silk yukledım bışıy olur u acaba? çünkü bn pc yi ortak kullanıorum kardesılerımle fln clientle botu bırakınca bot kalede takılıor ama clientlessle daha iyi kasacağına inanıyorum .. umarım anlatmak istediğimi anla-mıssınızdır lütfen bu soruma cvp alabilrmiyim??

Yukarı Alt