Server
Takımı
Galatasaray
GodOfWar demiş ki:
Lord_Sniper uyarı vericem..!! saçmalama :S
abi sen boşver onu.Başkası girmiş onun üyeliğiyle şimdi banlatmak istiyor bence...
Normalde 9 yaşında çocuğun yazacağı şeyler bunlar.Veya Kendinden geçmiş bir psikopat :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xxxD4xxxfero demiş ki:
Lord Gürkan Kendinde deil işe gircek die sevinçten ne dedigini bilmio.Doktor kendi halinde bırakın dedi.
İşe girecek diye sevinir mi bir insan? Nasıl bir iş bu böyle? Yoksa illegal mi :starving: (Bu smilelı koydum diye yanlış anlaşılmak istemem :D) Ama anlayan anladı :curtain: :muck:

indirdim fakat hata werdı
.. hl launcer kapatılması gerekıor dıe.. umudu kestım ztn ondan xD

fff konu sapmaya basladı

server hıc acılmaz diyenler parmak kaldırsın [ acıklamalar goz onunde bulundurulMAdan ]

Ne güzel muhabbet ortamı kurduydum sıkıldınmı ^_^ neyse boşver server kapalı normal sroyada girmek istemiyorum böyle bekliyorum işte bugün gelmez ama büyük ihtimalle

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ganigani demiş ki:
eskiden bişi olmuyodu.Nese pardon.Ama sonucu böle bişi olucak yani.Adam kapattı galiba serveri.Neyse valla herşey sizin istediğiniz gibi olur umarım.
Kapanan server yok. Açılacak. Sen de var ya. Mahkeme duvarı gibi yorumların var :D

TwiLighT demiş ki:
Zuhahaha uçmuş bu topic biri saçmalar biri cs ister okurken koptum ya :D
Saçmalayan ben miyim? Uçarım burdan :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ganigani demiş ki:
geçenkide açılacaktı adam aldı paraları kaçtı.Neyse ben bişi demiyim siz kendinizi avutun
İmzan da pek anlamlı :D Cigarette içme torununu gör, Cigarette iç Dedeni gör 8)
Yalnız burada bir açıklama yapacağım. Görmek olarak biraz daha açmalısın çünkü dedenin mezarını ziyaret ederken de dedeni görmüş oluyorsun :D

ganigani demiş ki:
geçenkide açılacaktı adam aldı paraları kaçtı.Neyse ben bişi demiyim siz kendinizi avutun
deniz çok saçma yorum yapıyorsun. sanki sen hiç bu server için sabahlamadın yada hiç vaktini bu server için harcamadın. ama bana diyebilirsen ben bu servera hiç bulaşmadım ve hiç oynamadım diye ozaman sana hakveririm :thumbsup:

Yukarı Alt