BeyLeR bana diger konularda resim atmıstım ıvy de pk oldular bende bunun üzerine yemin ettim . cok sevdigim bi kardesime pkoldum. resimler izleyin bklm

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

1. idi bu ... sırada 2 var

- Resim Silinmiş.

burda da kesemedim ORda SS ye dikkatli bakın Magic_Turks_ pkoldu...

oha buda kestigim ıvy Nasıl KEstim Pk lık la ben böle de keserim ama önemli olan böyle kesmek degil adam akıllı Oyun oynamak Ha bunu yabtıgıma o kadar pişmanım i yabtıgım arkadasıma 28 tane glo attım oda Böle idi

''X_KiNg_oF_X den TÜM SERVER ÖNÜNDE ÖZÜR DİLERİM'' diye

- Resim Silinmiş.

ha diceksiniz neden kattın bu konuyo hani oyunda pk olmak oyunun kuralı ya bende onu anlatmaya calıstım önemli olan SEREFİ İle kesmektir... benim konuya bakanlar bilir anlatmak istedigimi..

Sayqılar

Server Alps= Uniqu3_TR

İYİ GÜNLER İYİ FORUMLAR

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tebrik mi edelim yani neticede sende pk olmuşun altı üstü ivy ..kıçı kırık bi uniq kessen nolur kesmesen nolur 4 saat sonra bidaha çıkar...pk olmak adilik...ama tutmuş aynısını yapmışın mantık bunun neresinde

aferim uniqe_tr ben kazım abin :) buralarda da gezermiydiniz siz :D From AllEyesOnMe - keskin_07 :)

Saol kazim abi de bazı arakdaşlar beni yanlıs anlamıs ben pk olmanın kötü yönünü ve igrenc verici bir duygu oldugunu anlatmaya calısmıstım bazı arkadaslar yanlıs anlamıs bunuanlatamya calıstım Tşkller

Yukarı Alt