Arkadaşlar 100m Gold Alıcam... www.silkroad-gold.com felan onlardan birinde gold alıcam bu gold alma işlemi nasıl gercekleşiyor?

Paypal ile 100m gold alıcam aldıkdan sonra direk charıma yuleniyor mu yoksa... atcının yanında felan bi chardan mı alıyorum?

parayı gönderdikden sonra hemen yoluyorlarmı goldu yoksa 1-2 gün işlem uzuyor mu?

sakın yabancı sitelerden almaa ben aldım daha gelmedi acayip sorular soruyoalr ucuzz ama vrmiyolar türk sitelerinden all

Turk Sitelerindende Alınmazki Dostum Yaaa 5 Liralık Goldu 15 Liraya Satıyolar... Karın Dozunu Kaçırıyolar... Cool O Yuzden Turk Sitelerinden Almam kahvekeyfi

arkadaşım
power lvl dan gold aldım 1 hafta önce güvenilir bir sitedir.
önce siteye kayıt olacaksın. ve hali hazırda paypal üyeliği daha garantili olur düşüncesindeyim.
Kayıt olup şifre ve nickinle giriyorsun ve altın almak için uyarıları takip edip gerekli yerleri dolduruyorsun( char ismi server vb.)
sonra sitede bir online chat pencersi var.Oraya girip ben şuan oyundayım diyorsun(ingilizce) o arkadaş da diyor ki jangan a stable oraya git fln diyor gidip beklemeye başılıyorsun.Bu bölüm biraz sıkıntılı çünkü her zaman yeterli gold olmuyabiliyor.
Tüm bunlardan önce üye olurken sana telefonunu soracaklar. ev telefonunu ver.cebi arayamıyorlar.Adam chat de soruyor tel açsam cvp verebilirmisin diye okay de.hemen çalıyor telefon.Galiba otamatik bir sistem metelik bir ingilizceyle char ismini mail adresini ingilizce kodlattırıyor.okayleşirsen kapatacak.ve sana goldu teslim edecekler.Benimkini 2 parça halinde 50 m+50 m teslim ettiler .100 m =38 usd yaklaşık 50 ytl
kOlay gelsin...

Yukarı Alt