V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ha sen wizardların silahındakinimi diyorsun?

İsrail Bayrağı Değil O Zaman Hilal Oluncada Türk Bayrağı Olsun... O İşaret Uzakdoğu oyunlarında büyücü büyü ve tapınak (musevi) anlamına gelir...

Jigsaw

Aileden
Pentagram, aslında şeytanın işareti olarak bilinir ama bence gayet hoş bir işaret ve ayrıntılara takılmam. Musevi işareti altı köşeli yıldızdır, pentagram beş köşelidir bu arada OnErAl.

Jigsaw demiş ki:
Pentagram, aslında şeytanın işareti olarak bilinir ama bence gayet hoş bir işaret ve ayrıntılara takılmam. Musevi işareti altı köşeli yıldızdır, pentagram beş köşelidir bu arada OnErAl.
Benim bildigim Musevi isareti=Pentagram ama.......Yanlısda olabilir tabi Confused

Takılmamak lazım böyle şeylere sonuçta uluslararası bir oyun kasti birşeylerin olacağını sanmıyorum.

Hz. Süleymana Büyü yapmayı öğreten 2 tane (melek veya cin) tam olarak bilmiyorum ama onun mührü genellikle büyü ile ilişkilendirilir.bu mühür 6 köşeli yıldız şeklindedir.

Yapanlar İsrailliler olsa ne yapacaksın oynamayacakmısın ? Bir araştır istersen kullandığın temizlik maddelerinden tutta içtiğin kahveye kadar herşeyi zaten adamlar yapıyor,sen de lafını et :)

warlock ve wizard nukelerinde warriorda war cry buffunu açarkan life controlü açarken bide çoğu cleric skilinde

bi zararımı var haçın pentagramın..
sro eski zamanda geçiyor değilmi.. ticaret yolları zamanında..
eu==avrupa==e hristiyanlığın ve satanizm simgelerinin oyunda geçmesi normal değilmi C çıkcak değil ya :lol: ..
gerçi pentagram tam olarak satanizmin simgesi sayılmaz..

hayır büyücüler skill lerinde hep musevi işareti var 6 köşeli 5 köşeli olan şeytanı simge eder onun adı pentagramdır

Bu gibi şeyleri geçelim kendimize bakalım. Oyunda Jangan da bi npc var islam npc si. Adamlar onuda koymuşlar sonra sonra Bi tapınak var zannedersem çinli ve Budha ile ilgili. Sayacak olursak EU charın birinin alnında haç var Rogu skillerinde bi işaret cıkıyor yine haç.Arap ırkı gelince gayrimüslimler arap char kasmayacak mı?

evet arkadaşlar wizardların bircok skilinde yahudi ayriyetende mason işareti çıkıyor bu dikkatimi cekti sinirlendim ve carımı delete etmiştim pentegram işaretide olamaz çinliler pentegramı nerden bilsin bu dediginiz biraz saçma!! :twisted:

Yukarı Alt