arkadaşlar id ve pw yazılan programlar kullanmayın.kullanıyorsanızda mutlaka iyice kontrol edin.ben sadece bu siteden program kullanıyodum ama charım soyuldu.hatta bulunduğum server da birkaç kişini daha soyulmuştu.kimseye suç bulmuyorum sonuçta kendi rızamızla kullanıyoruz ama dikkat edin derim sadece.herkese kolay gelsin...

uyarın için teşekkürler ama burdan indirdiğin program genelde güvenli olur bence sen mod ların onaylamadığı bir program kullanmış olabilirsin büyük bi ihtimalle çok geçmiş olsun dikkatli olmakta fayda var...

ben bu sitedeye yaklaşık 1 yıldır giriyorum ve başka bi site kullanmıyorum.sadece verilen programlar denenip onay verilmeden konmasa :). neyse sağlık olsun.modlara ve admine lafım yok.onlar ellerinden geleni yapıyolar inancındayım. yorumun için teşekkürler...

Öncelikle Gecmis Olsun Dostum...Bu Arada Modlardan veya Herhangi Bir Yöneticiden yada Güvenilir Bir Kullanıcıdan Onaylanan Programları Muhakkak İndirdiginizde Tekrardan kendi pcnizde Taratmanızda Fayda Var Wink

geç kaldık artık oyunu bıraktım kardeş. ben sadece paylaşmak istedim.dediğim gibi modlara yada adminlere lafım yok. ama kontrol edip onaylayıp o şekilde koyarsanız daha güzel oolur sanırım diye düşünüyorum.iyi çalışmalar dilerim :)

bakıyorum oyunu bırakmışsın ama www.extraloob.com sevdasından vazgeçmemişsin Cool :mrgreen: extraokk mucX

schivo demiş ki:
geç kaldık artık oyunu bıraktım kardeş. ben sadece paylaşmak istedim.dediğim gibi modlara yada adminlere lafım yok. ama kontrol edip onaylayıp o şekilde koyarsanız daha güzel oolur sanırım diye düşünüyorum.iyi çalışmalar dilerim :)

artık private serverdayım ve onun için psro tamam extraloob a devam :)

bu arada birde açılsa şu psro çok güzel olcak.burdan takip ediyoruz artık. kapanmadan 2-3 gün önce 90 lvl char almıştım daha oynayamadım bile :)

schivo demiş ki:
bu arada birde açılsa şu psro çok güzel olcak.burdan takip ediyoruz artık. kapanmadan 2-3 gün önce 90 lvl char almıştım daha oynayamadım bile :)
Açılmazsa Yazık olur 90 Shocked :lolmuch:

Yukarı Alt