biliyorum yeri burası değil hatta burda yeri yok ama çok kötü oldum( şöle bişe var benim biyoloji hariç tüm derselerim 3ve ya4 dür.Ama ilk dönem biyoloji 4 düştü.İkinci dönem 43 ten 1 düşüyor. ne olur karneme ne düşer ??

sorunlu olarak geçersin.. baraj dersleri yüksek olduğu için ortalamada 2,5* üzeri olduğu için mecbur geçiricekler.. ama sorunlu olarak lise 4 e kadar vermek zorundasın mezun olursun ama diplomanı alamazsın. // şuan lise 1 sen bu sene 3 hakkın lise 2 de 5 ders'den kalkma hakkın olucak iyi çalış derim :wink1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Kalırsın, ortalama 2 gelir ama sene sonu bütünlemesine kalırsın.

Toxicated demiş ki:
kalmaz geçer .. baraj dersleri geçti ise biyoloji seçmeli ders lise lerde :wink1: geçersin yani.. ama sorunlu olarak yıl sonunda not yüksetmeye gir + 41not üzeri olan öğrencileri hocaların geçirmeleri lazım..

nasıl kalıcammı sınıfta lise 1deyim sayısalı seçicem ve bi biyoloji 43 ten 1 45 verse olüyor sanki :@

Server
Assos
Takımı
Besiktas
zaJk demiş ki:
Toxicated demiş ki:
kalmaz geçer .. baraj dersleri geçti ise biyoloji seçmeli ders lise lerde :wink1: geçersin yani.. ama sorunlu olarak yıl sonunda not yüksetmeye gir + 41not üzeri olan öğrencileri hocaların geçirmeleri lazım..
Kalırsın dediğim sınıfta kalmaz zaten, sadece Biyolojisi sayıf geliyorsa o dersten kalır ama sorumlu olarak geçer. Biyolojiyi vermesi de şart ileriki yıllar için.

Toxicated demiş ki:
zaJk demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Kalırsın dediğim sınıfta kalmaz zaten, sadece Biyolojisi sayıf geliyorsa o dersten kalır ama sorumlu olarak geçer. Biyolojiyi vermesi de şart ileriki yıllar için.

yani her sene biyolojiyi vercem ve karnede bir düşücek mi? nasıl iş anlamadım ilk dönem 4 ikinci dönem 1 sırf 2. dönem 1 diye 1 düşüyor meb in ben taa....

ETeK_6_ZooM demiş ki:
biliyorum yeri burası değil hatta burda yeri yok ama çok kötü oldum( şöle bişe var benim biyoloji hariç tüm derselerim 3ve ya4 dür.Ama ilk dönem biyoloji 4 düştü.İkinci dönem 43 ten 1 düşüyor. ne olur karneme ne düşer ??
İlk dönem notun 5 Olsa bile 2.ci donem 1 Geliyorsa karnene 1 düşer fakat sınıfı geçersin bütünlemeye falan kalmazsın.Ama not yükseltme sınavları var onlara girip Biyolojini istersen yükselte bilirsin.
Ps: Bende Not yükseltme sınavlarına giricem

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ETeK_6_ZooM demiş ki:
nasıl iş anlamadım ilk dönem 4 ikinci dönem 1 sırf 2. dönem 1 diye 1 düşüyor meb in ben taa....
İlk dönem 4 ikinci dönem 1 ise karnene ortalama işte 3 gelecek ama hayta öğrenciler ilk dönem bütün karneyi 5 getirip 2. dönem yatmasınlar diye böyle bir uygulama var.

Toxicated demiş ki:
ETeK_6_ZooM demiş ki:
nasıl iş anlamadım ilk dönem 4 ikinci dönem 1 sırf 2. dönem 1 diye 1 düşüyor meb in ben taa....
İlk dönem 4 ikinci dönem 1 ise karnene ortalama işte 3 gelecek ama hayta öğrenciler ilk dönem bütün karneyi 5 getirip 2. dönem yatmasınlar diye böyle bir uygulama var.

keşke yatıp kalksam sağlık sorunları vardı o yüzden oldu biraz ama öğretmen öğretmen değilki anlayış göstersin toxiated bide ben şimdi ortlama ile 3mü yoksa 1 mi düşcek kesin hangisi

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ETeK_6_ZooM demiş ki:
Toxicated demiş ki:
ETeK_6_ZooM demiş ki:

keşke yatıp kalksam sağlık sorunları vardı o yüzden oldu biraz ama öğretmen öğretmen değilki anlayış göstersin toxiated bide ben şimdi ortlama ile 3mü yoksa 1 mi düşcek kesin hangisi
2. Dönemde 1 olacak Yıl Sonunda 3 yazacak ama 2. döneme bakıyorlar artık sınıf geçirirlerken, 3 tane 1 varsa 2. dönemde sınıfta kalırsın bütünleme de veremezsen.

2. Dönemde 1 olacak Yıl Sonunda 3 yazacak ama 2. döneme bakıyorlar artık sınıf geçirirlerken, 3 tane 1 varsa 2. dönemde sınıfta kalırsın bütünleme de veremezsen.[/quote]

biyoloji hariç hiç bir ders 1 değil geo 2 gerisi 3ve4 biyolojide ilk döenm 4 tü 2. donem 1 sorunlu olmadan geçermiyim

mesela; ilk dönem 5 ikinci dönem 1 olan herhangi bir dersiniz var... Örneğin; biyoloji ilk dönem 5 ikinci dönem 1, örneğin edebiyat ilk dönem 3 ikinci dönem 1 ise bu notların ortalaması alınır ve biyo ortalamana 3 düşer edebiyat ortalamana 2 düşer... Fakat senin karne ortalaması 2.50 yi geçmiyorsa (anadolularda 3.00) 2. dönem notlarından hangileri 1 ( zayıf ) gelmişse onları vermek zorundasın. Yani o derslerden sorumlu olursun.

Laistrogon demiş ki:
mesela; ilk dönem 5 ikinci dönem 1 olan herhangi bir dersiniz var... Örneğin; biyoloji ilk dönem 5 ikinci dönem 1, örneğin edebiyat ilk dönem 3 ikinci dönem 1 ise bu notların ortalaması alınır ve biyo ortalamana 3 düşer edebiyat ortalamana 2 düşer... Fakat senin karne ortalaması 2.50 yi geçmiyorsa (anadolularda 3.00) 2. dönem notlarından hangileri 1 ( zayıf ) gelmişse onları vermek zorundasın. Yani o derslerden sorumlu olursun.
ben şimdi 2.50 den nasıl hesaplicam tüm derslerin ortalamasımı yoksa sadece biyolojinin ortalamasımı eğer biyolojinin ortalaması ise ilk dönem 70 2. dönem 43 ortalaması =56 oluyor

Yukarı Alt