beyler herkeze kolay gelsin kusura bakmayın anlamadıgım bir konu hakkında sizlerden yardım istiyorum lütfen yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bu konuda beni aydınlatsınlar öncelikle sorum şu ;

silkroad online da ben 1 level car actım ve adını örn veriyorum "" Siyah " koydum ve daha sonra baska yüksek level bir çar aldım yeni aldıgım yüksek level çarın ismide mesela "mavi" ben bu " siyah " isimle olan 1 level çarı silsem 1 hafta bekledikten sonra siliniyor bu yeni aldıgım "mavi" isimli çarın ismini silkle alınan isim değiştirme ile yapabilirmiyim merak ettiğim konu bu yani silinen çarın ismini bu yuksek level çarın ismine verebilirmiyim ..
2. bir sorum
örneğin 1 level çarı silmeden onunda ismini değiştirsem daha sonrada yüksek level çarın ismini 1 level değiştirdiğim çarın ismini yapsam olurmu simdiden kusurum olduysa affola tam anlamadıgım için sizlere danışmak istedim lütfen yardımcı olabilecek olan arkadaşlardan cevap bekliyorum allaha emanet olun sağlıcakla..

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Valla bildiğim kadarıyla isimler veritabanında kalıyordu. Egerki hala bu şekilde ise senin dediğin olmaz.

Yukarı Alt