full int spear kasarken 45 de bow olmaya karar verdim şuan 60 lv full int bowmanım sitenizde bi link vardı str int gösteren(yani 1 lvden 80 lve kadar gelen stat pointlerin hp ve mpye etkisini gösteriyodu) onu bulamadım topici koyarsanız sevinirim. ona göre 7-1 hybirde dönicem yada dönmicem. neyse bence süper bi çarım var ama bide siz konusun bakalım light60 pacheon 60 cold 60 heuksel 60 şuan(60 da 9 gap yaptımda :mrgreen: ) 80de light 80 cold 80 heuksel80 pacheon 80 olmayı düşünüyorum.fire açmadım çünkü light imbuenin yeterli olucagını düşündüm biliyorum fire daha yüksek vuruyor ama yetiye light imbueyle tek atıyom silahım 60+3 (birazcık fazla atak yerine birazcık fazla hp daha akıllıca gibi geldi bana bide fire olsam cold 80 de ki snow shieldden mahrum olurdum) sizce nasıl?? şu resim göndermeyi bi öğrenemedim yaw :mrgreen:

RoyalFlush

Bilgiliyim
nedense ben hiçbir zaman int bow olayını sevmedim

bow zaten uzaktan vuruyor.crit olunca iyide çakıyor.

açıkçası hiç int bowlada karşılaşmadım ama ben full str yim ve zannetmiyorum hiçbir int bow bana tek atamaz.ama crit geldiğinde int bowun halini görmek isterim.

yani bana kalırsa int açacaksan spear olmalıydın.

crtle int bowu tekde alırsan spearı alamazmısın? ne farkları var?? hem uzaktan saldırıyorum speara göre hemde sworddan iyi vuruyorum inanmayan olursa npcye baksın bowun mag atagı sworddan daha iyidir hy bird olacaktım ama vazgectim cünkü alt carım cleric ve 45 lv.full int bow carıma 52 lvken 54lük penon 94 vuruyodu:=) pro setle armorda değil :mrgreen: birde hp 4k oluyodu. şuan clericle kasamadıgım için yeti kaç vurur bilmiyorum ama birini bota koyup(önerim tbot.yada diğer botlarda trainshow gerek) arkasından clericle dolaşmak çift char kasılmış oluyo süper deneyin bence Wink

RoyalFlush

Bilgiliyim
crit dediğin şey phy balance yüzdesiyle doğru orantılıdır

hiç int çarım olmadı ancak str deki gibiyse oranlar (bendeki mag. balance %30) ki bu da sendeki phy balance değerinin %30 olduğu anlamına gelir.crit vursanda çok fark etmeyecektir.
şunu düşün;
normal bir atakla 1000 vuruyorsan critle 1300 vurursun. :?!!!

int çar açmanın anlamı düşmana yüksek damage ler vererek öldürmektir.swordun atağı tabiiki bowa göre daha düşüktür,ama eline aldığı kalkan ise onun çok daha uzun süreler boyunca ayakta kalmasını sağlar.

spear ın mag atağı ise ciddi derecede yüksek diğerlerine göre.ama tek yeme ihtimalinde her zaman mevcut.
int olup ölmemek istiyorsan sword.
int olup iyi vurmak istiyorsan spear.(ki amaç iyi vurmak)
o yüzden spear açmalıydın dedim.

Yukarı Alt