Arkadaşlar bildiğiniz gıbı ReDoX adlı char sitemizdeki Dodocan isimli üyeden ÇALINMIŞTIR.Bu Carı Bugun Starvare Adlı uyeden aldım ben oda baskasından aldığını soluyor.
Bu Char Şu anda bende Chara gırmedım bıle GIRMEMDE!!!
Ben StarVare Kardeşimiz bu car satın aldığını ispatlayana kadar vermeyeceğim Çharı ona.
Eğer 1 haftada Charı Satın Aldığını 'İspatlarsa' Geri Veririm Chara Asla Dokunmam BÜTÜN FORUM DUYSUN BU CÜMLEYİ.
Aksi takdirde yani 1 hafta içerisinde ispatlayamassa charı hacklenen SAHİBİ 'Dodocan' isimli Üyeye vereceğim bütün forum şahit olsun char bende ve hiç birşeyine dokunmayacağım
Starware carına hıcbısey olmayacak ıspatla sadece kandıl ustune yemın ederım

IQRA demiş ki:
Arkadaşlar bildiğiniz gıbı ReDoX adlı char sitemizdeki Dodocan isimli üyeden ÇALINMIŞTIR.Bu Carı Bugun Starvare Adlı uyeden aldım ben oda baskasından aldığını soluyor.
Bu Char Şu anda bende Chara gırmedım bıle GIRMEMDE!!!
Ben StarVare Kardeşimiz bu car satın aldığını ispatlayana kadar vermeyeceğim Çharı ona.
Eğer 1 haftada Charı Satın Aldığını 'İspatlarsa' Geri Veririm Chara Asla Dokunmam BÜTÜN FORUM DUYSUN BU CÜMLEYİ.
Aksi takdirde yani 1 hafta içerisinde ispatlayamassa charı hacklenen SAHİBİ 'Dodocan' isimli Üyeye vereceğim bütün forum şahit olsun char bende ve hiç birşeyine dokunmayacağım
Starware carına hıcbısey olmayacak ıspatla sadece kandıl ustune yemın ederım
bence Dodocan'a vermelisin 84e kadar kasan chara emek veren o sonuçta

ama 82 de aldım 84 oldu char lord ısyo kestı ReDoX adam 1 ay calmak ıcın ugrasmıs benımde o kadar emegım gıttı 82 den 84 yapmak kolaymı

puhahaha dalga mı geç,onuz o çarı 81 e kadar ben kastım her lvlin fotosunu göndereyimmi size

ya bız sana sen yapmadın demedık sadece konu acmıs arkadas adamın yannıs yaptıgını anlatmıs ona cvp verdık Canım :wink1:

Yukarı Alt