İsrail ve amerikan Mallarını Her Aldımızda israildeki Müslüman Kardeşlerimiz Ölüyor Her aldımız Malda İsraile Kurşun Yardımı Yapılıyor Her Mal Aldımızda 1 müslüman Kardeşimiz Ölüyor Gözümüzün Önünde Lütfen Bu Malları Almamaya Çalışalım Allah Rızası İçin

her müslümanın gözünün önünde bulunması gereken bir liste. sizinde görmeniz için araştırdım.
ACE - ALDAYS - ALGİDA - ALO - ALORKO - ARİEL - AXE - BALLERİNA - BARCLAY - BIBO - BLENDAX - BRUT - CALVE -CAPPY - CARREFOUR - CARTEDOR - CARUSUN - CHESTERFIELD - CIF -CLEAR - CNN - COCACOLA - CORNETTO - DANONE -DISNEY - DOMESTOS - DOVE - DUNHILL - ELİDOR - FANTA - FEBREZE - HR ORGINS - IBM - IMPULSE - IPANA - JACOBS - JOHNMON - KENT - KITKAT - KIWI - KLEENEX - KNORR -KOMİLİ - KOROPLAST - KRAFT - LEGGS -LEVER - LİPTON -LM - LOREAL - LUX - MAGGI - MAGNUM - MARLBORO -MAX - MAXWELL - MC DONALDS - MILKA - MİS - NESCAFE - NESQUIK - NESTLE - NOKIA - OLD SPANAC - OMO - ORGANİCS - ORKID - PALLMALL - PANTENE - PARLIAMENT -PRIMA - PRINGLES - PROFILO - REJOICE - REXONA - RİNSO - SALEM - SANA -SARALLE - SCHWEPPES - SENSUN - SİGNAL - SOLERO -SPRITE - SUAVE -TANG - TIMOTE - TURKUAZ -UNIPRO -VAKKO - VARTA - VİECNETTA - VİM - WINSTON -YUMOŞ

:: İSRAİL'E DESTEK SUNAN ÇOK ULUSLU ŞİRKETLER ::
Filistin'li çocukların, masum insanların katili Şaron'un destekçilerinin listesini aşağıda bulacaksınız. Bunların mallarını tercih edip etmemek sizin vicdani sorumluluğunuz...

AOL internet
Time magazine
Life magazine
Time-Life books, etc.
Lilt
Rad
Sunkist
Delta Galil Industries Ltd
Marks & Spencers
Hema
Auchan
Tchibo
GAP
Banana Republic
Structure
J-Crew
J.C. Penny
Pryca
Lindex
DIM
Donna Karan / DKNY
Ralph Lauren
Playtex
Hugo Boss
Aramis
Clinique
DKNY
Estee Lauder
Prescriptives
Origins Natural Resources
MAC Cosmetics
La Mer
Bobbi Brown Essentials
Jane
Bumble and Bumble
Kate Spade
Baby Products
LEWIS TRUST GROUP LTD
Britannia Pacific Properties
Marks & Spencer
M&S stores
St. Michaels
Fox TV Network
Sky TV Network
Star TV Network
National Geographical
Weekly Standard Newspaper, TV Guide
News of the World (UK)
The Sun (UK)
The Times
Sunday Times, Times Educational
Suppliment (TES), etc
The Telegraph (Australia), Gold Coast Bulletin,
Herald Sun, Independent Newspapers Ltd,
Newsphotos, Sunday Herald,
Sunday Mail ..etc... lots more Australian papers!
The New York Post (US)newspaper
Harper Collins Book Publishers, Ragan Books,
Zondervan
Nursery World, Rawkus, NDS,
Mushroom Records, ChinaByte.com,
Festival Records
Revlon cosmetic products
New World Entertainment
Forbes
Selfridges
Selfridges Stores
Home Depot retails stores
EXPO Design Centers
Villager’s Hardware stores
Apex Supply Company
Georgia Lighting
Maintenance Warehouse
National Blinds and Wallpaper
LEA & PERRINS
LU Biscuits
APAX PARTNERS & CO. LTD Ariel
Intel
IBM
NOKIA
DANONE
CNN
Phillips Morris
Parlement
Marlbora
Carrefour
Coca-Cola
Dr Pepper
Sprite
Fanta
Schweppes
Fruitopia
Kia Ora
Johnson & Johnson
CNBC
ICQ (internet chat program)
Maggi
Calvin Klein
Danone yogurt
The Limited Inc
SARA LEE
Leggs - Hosiery
Sara Lee Bakery
Kiwi - Shoe care
Nur die - Hosiery
Sanex - Body care
Gossard - Intimate apparel
Kiwi - Shoe care
Nokia electronic products
NESTLE
Nescafé
Perrier
Vittel
Pure Life
Carnation
Libby's
Milkmaid
Nesquik
Buitoni
Crosse & Blackwell
Milkybar, KitKat, Quality Street, Smarties, After Eight, Lion, Aero, Polo
Shreddies cereal
KitKat, Quality Street, Smarties, Baci, After Eight, Baby Ruth, Butterfinger, Lion, Aero, Polo, Frutips
Felix - cat food
L'Oréal (important interest)
L'OREAL
Giorgio Armani Perfumes
Redken 5th Avenue NYC
Lancome Paris
Vichy
Cacharel
La Roche-Posay
Garnier
Biotherm
Helena Rubinstein
Maybelline
Ralph Lauren Perfumes
Carson
KIMBERLY-CLARK
KLEENEX facial tissues
KOTEX products
HUGGIES disposable baby products
ANDREX products
Walt Disney
Disneyland
EuroDisney
Disney Products
Strauss dairy
Jacob biscuits
HP foods
Evian, Volvic
Galbani
Türkiye’deki YAHUDİ – MASON şirketlerinden bazıları
•Alüminyum Eşya
_ Nasaş alüminyum levha şerit, çubuk, v.s.
•Likid Gaz
_ Ankara Gaz
_ Aygaz
_ Bursagaz
_ Mobilgaz. (Likid gazlar petrôl mahsûlü olduğundan bunları îmal
eden bütün şirketler, Shell, Mobil, BP, v.s. ile münasebet hâlindedirler.)
•Havagazı Ocağı
_ Arçelik
_ Auer
_ Türk Demir Döküm
•Plastik Eşya
_ Pilsa mâmulü plâstik (Plâstik de bir petrôl mahsûlüdür.)
•argarin
_ Vita
_ Sana
_ Sanella
_Turyağ
_ Ufa
• Ciklet
_ Dandy
• Radyo, Televizyon, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi
_ Arçelik
_ Hoover
_ Aygaz
_ Mobilgaz
_ İpragaz
_ Crosley
_ AEG
_ Singer
_ Norge
_ Ambra
_ Evsan
_ Özaltın
_ Philips
_ Siera
_ Rekormat
_ Acarsoy
_ Prescold
_ Elektrolüks
_ Profilo
_ Radiola
_ Aga
_ National
_ Atlas
_ Tonberg
_ Beko
_ Nordmende
_ Grundig
•Sabun
_ Lüks
_ Soley
_ Puro
•Elektrik Ampulü
_ General Electric
_ Edison
_ Philips
_ Tekfen
•Otomobil
_ Anadolu
_ Murat
_ Renault
•Otobüs
_ Man
_ Mercedes
_ Magirüs
_ Bussing
•Minibüs
_ Ford
_ BMC
_ Magirüs
•Kamyon
_ BMC
_ Austin
_ Morris
_ Ford
_ Bedford
_ Dodge
_ Desoto
_ Fargo
_ Man
•Kamyonet
_ Chrysler
_ Skoda
_ İnternational
•Oto Lastiği
_ Goodyear
_ Pireli
_ Uniroyal
•Dikiş Makinesi
_ Singer
_ Zetina
•İlaç
_ Hoechst
_ Bayer
_ Abbott
_ Sandoz
_ Roche
_ Pfizer
_ Carlo Erba
•Meşrubat
_ coca cola
_ Elvan
_ Pepsi
_ Yedigün
_ Fruko
•Cam Elyafı
_ İzocam
•Boya
_ Bayraklı boya
_ ÇBS
_ Dyo
_ Sadolin
•İplik
_ Polylen
_ Sasa
_ Sifaş
•Kumaş
_ Bossa
_ Bozkurt
•Tıraş Kremi
_ Gibbs
•Diş Macunu
_ İpana
_ Binaca
_ Kolynos
•Zeytin Yağı
_ Salat
•Deterjan
_ Persil
_ Vim
_ Tursil
_ Pril
_ Omo
_ All

Eyy Müslüman Kardeşlerim Her Bu mallardan Aldımız Zaman İsraildeki Köpeklere Para Kazandırıyoruz

Bir Vidyomuz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bkpc-pl3yWo[/youtube]

Allah Müslüman Kardeşlerimizi Affetsin Allah yardımcıları olsun

Kardeşm Alıcaz Almıcaz Deyil Biliyorum Bu malların hepsi olmasa Hiç Bşy yapamayız ama biz her aldımızda İstraile Yardım Gidiyor

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Satmasaydin o zaman ulkeni? Cogu Turkce firma isimleri satildi. Madem boykot ediyorsun delikanlilik tasliyorsun adammis gibi "Daha da Davos'a gelmem" diye ve tum dunyaya rezil ediyorsun bari dediklerinin arkasinda dur yasakla Israil mallarinin girisini. Ama adamlik nerde? ABD usagi adamdan ABDnin yaninda oldugu Israil mallarini ulkeye alma diyoruz. Sacmalik otesi.

Wax Whine demiş ki:
Satmasaydin o zaman ulkeni? Cogu Turkce firma isimleri satildi. Madem boykot ediyorsun delikanlilik tasliyorsun adammis gibi "Daha da Davos'a gelmem" diye ve tum dunyaya rezil ediyorsun bari dediklerinin arkasinda dur yasakla Israil mallarinin girisini. Ama adamlik nerde? ABD usagi adamdan ABDnin yaninda oldugu Israil mallarini ulkeye alma diyoruz. Sacmalik otesi.
Sinirini anlyorum Ama Ülkemiz Satıldı Ben Sadece bilgimiz olsun Diyerekden Paylaşdım...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ulkemiz komple satildi dostum. Yerli mali diye bir sey kalmadi disariya bagliyiz her sekilde. Sen burada kendini istedigin kadar yirt hic bir sey degismeyecek.

Daha iyisini yaptılarda almadık mı? Madem israilden nefret eden bu ülkedeyiz neden adamları geçmek yerine reddediyoruz anlamıyorum.
Her bakımdan amerika ve israile bağlıyız.Sen burda birkaç liralık ürünleri boykottan bahsederken ülken milyar dolarlık uçakları-araçları satın alıp desteğin alasını yapıyo.

meli41 demiş ki:
Evet Biliyorum Deyişmicek Ama Belki Bir Umutla Paylaşıyorum Doğru Ülkemiz Satıldı Ama İçindeki İnsanlar Satılmadı
ben ne koyu müslümanlar gördüm israil malı denilen coca colayı iftar sofralarından eksik etmeyen. herşey sahte dostum sahte. kimse diğer müslümanlar katlediliyor diye alışkanlıklarından vazgeçecek değil

Zippy demiş ki:
Daha iyisini yaptılarda almadık mı? Madem israilden nefret eden bu ülkedeyiz neden adamları geçmek yerine reddediyoruz anlamıyorum.
Her bakımdan amerika ve israile bağlıyız.Sen burda birkaç liralık ürünleri boykottan bahsederken ülken milyar dolarlık uçakları-araçları satın alıp desteğin alasını yapıyo.
Doğru Söylüyorsun

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Zippy demiş ki:
Ucaklar neden aliniyor? Ataturk'un kurdugu fabrikalar kapattirilirsa daha 1940'li yillarda bagimli olursak ABD emperyalizmine boyle olur.

Eskilerden Türkiye Araba Yapmaya Kalkışdığında Almanya Amekan Siz Durun Biz Yapalım Diyerekden Bizim Ülkemizi Ele Gecirmeye Başladılar Wede Hayla Devam Türkiye'yi Elnde Oynatıyorlar

Takımı
Besiktas
Böyle bir konu neden Burada bu şekilde paylaşılır Çok merak ediyorum. Bir çok ürün teşhir ediliyor; Peki nereden biliyorsunuz Bu mallardan alınca Kazandıkları 4 Doların 1 Dolarına Mermi Bomba alıp müslümanları havaya uçurduklarını ? Lütfen Bunları bırakın şuanda sen bu ürünleri boykot ettiğini sanıyosun ama sonuna kadar bü ürünlerin bir çoğunu kullanıyosun ve şuan burada yada başka bir forumda boykot edelim diye paylaştığın Ürünlerin REKLAM'ını yapıyosun. Yıllardır Coca Cola Kötülenir Fakat bu kötüleme Süreci Kola Turka çıktıktan sonra daha bi yaygınlaştı tabi ben buna kötüleme yada karalama demiyorum REKLAM diyorum. Rica ediyorum bırakın bunları Boykot etmeymiş,Satın almamakmış Bu ürünelr olmasın hiç bir insan yaşamını sürdüremez Çok basit bişe Önceleri biz çocukken silindir şeklinde beyaz DON lastikleri olurdu onlarıda İsrailliler üretiyo. Bu ne demek oluyo biliyormusun İsrail olmasın Kıçımızda Don durmaz daima bir elimi onu yukarı doğru çekiştirmeye çalışmakla geçerdi ve tek elli tek kolu olan bir insana kötülük yapmak daha kolaydır. uzatmadan Şunuda eklemek istiyorum; Kahrolsun amerika,Kahrolsun Amerikan Emperyalizmi.

Aspirer demiş ki:
Böyle bir konu neden Burada bu şekilde paylaşılır Çok merak ediyorum. Bir çok ürün teşhir ediliyor; Peki nereden biliyorsunuz Bu mallardan alınca Kazandıkları 4 Doların 1 Dolarına Mermi Bomba alıp müslümanları havaya uçurduklarını ? Lütfen Bunları bırakın şuanda sen bu ürünleri boykot ettiğini sanıyosun ama sonuna kadar bü ürünlerin bir çoğunu kullanıyosun ve şuan burada yada başka bir forumda boykot edelim diye paylaştığın Ürünlerin REKLAM'ını yapıyosun. Yıllardır Coca Cola Kötülenir Fakat bu kötüleme Süreci Kola Turka çıktıktan sonra daha bi yaygınlaştı tabi ben buna kötüleme yada karalama demiyorum REKLAM diyorum. Rica ediyorum bırakın bunları Boykot etmeymiş,Satın almamakmış Bu ürünelr olmasın hiç bir insan yaşamını sürdüremez Çok basit bişe Önceleri biz çocukken silindir şeklinde beyaz DON lastikleri olurdu onlarıda İsrailliler üretiyo. Bu ne demek oluyo biliyormusun İsrail olmasın Kıçımızda Don durmaz daima bir elimi onu yukarı doğru çekiştirmeye çalışmakla geçerdi ve tek elli tek kolu olan bir insana kötülük yapmak daha kolaydır. uzatmadan Şunuda eklemek istiyorum; Kahrolsun amerika,Kahrolsun Amerikan Emperyalizmi.

Helal olsun!!!!

Arkadaşlar gerçekten şuan ülke olarak çok kötü haldeyiz. Şuan bana göre iktidara kim gelirse gelsin kendi menfaatini düşünecek. Yani çok kötü haldeyiz. Siyasi insanların hiç birine güvenmiyorum.

Yukarı Alt