bannedddd

Buralıyım
x-bow açacaksan dagger'da açmalısın tek x-bow ile olmaz cünkü. eğer o kadar sp biriktireceğine inanıyorsan rogue güzel bir yapılandırma. fakat yok ben o kadar sp biriktiremem dersen de sana warrior (2h sword) önerebilirim.

hayatta kimseden fikir alma kendi bildin yolda ilerle çünkü burdan fikir alırsan yok o bişi diecek yok o kafan karışçak en iisi sana en zevk veren charı aç

xbowun yanına dagger gibi saçmalık yapma neden dersen 2 sinden birini seç kendine ama bence xbow dagger desperate skill i crossbow xtreme görevini görüyo ve def. ne varsa alıyo götürüyo(%75) o yüzden xbow/bard :wink1: veya wizard/warlock

HolyGirls demiş ki:
xbowun yanına dagger gibi saçmalık yapma neden dersen 2 sinden birini seç kendine ama bence xbow dagger desperate skill i crossbow xtreme görevini görüyo ve def. ne varsa alıyo götürüyo(%75) o yüzden xbow/bard :wink1: veya wizard/warlock
Bencede Xbow Âçsın Çünlü Euların Defansı Kötü xbowun Avantajı Uzakdan Vurması Bi Mob Gelene Kâdar Uzakdar Öldürüyor Zaten Xbow 4ever :wink1:

Bence 2Handed Warrior yanına Bard mastery,isteğe göre warlock ta olabilir.Kasması zor ama bi o kadarda sağlam olur.

Nick olarakta madem bir warrior açıyoruz ismi LaNCeLoT diyebilirm ama tamamen sana kalmış bişey.

Kuruman demiş ki:
HolyGirls demiş ki:
Bencede Xbow Âçsın Çünlü Euların Defansı Kötü xbowun Avantajı Uzakdan Vurması Bi Mob Gelene Kâdar Uzakdar Öldürüyor Zaten Xbow 4ever :wink1:
+999 :thumbsup:

HolyGirls demiş ki:
Saçmalıgın sözlük anlamını bilyormusun??Rogue masterysi altıdna dagger ve xbow gibi 2 guzel silahı nie acmasın???Crossbow extreme %50 hp ve %40 galiba bir defanstan alır,desperate ise phy ve mag defansdan %75 alır.

Ben warlock/cleric oneririm.Bole fazla char yok,ne kdr guclu oldugu bilinmiyor.Pvpde,karsında bir warlock olmassa taktiksel bir sekilde %90 alırsın lwlini.Veya cok saglam olan 2 hand cleric.

@Kuruman

Normal moblara uazktan vuruyu alıo tm ama party veya giantlara gelince işi çok zora giriyor.Bir xbow,eger yan skill cleric degilse 3-4 clericse 2-3 lwl altında moblarda kasmak zorundadır.Eu charların axe haric hepsini 30'a kdr kastım,en cok warlock ve xbowdan zevk aldım.

Yukarı Alt