Ben oyuna geçen yaz ara vermiştim 4 gün önce tekrar başladım ama kafamda bazı sorular var cevaplarsanız mutlu olurum
1-) Bu her gün yalnızca bir kere yapılabilen sp görevi tam olarak nedir çok işe yarar mı farma gerek kalmadan götürebilirmiyim)
2-) 46lvl xbow/bard (masteryler 45te xbow skilleri max bardda sadece noise ve hızlı koşma açık) 2k sp var şu yeni açılan sp görevini de göz önünde bulundurursak bardın tambourlar ve danslar gibi skilleri için ne kadar farm yapmalıyım ?
3-) Görevlerle ve penon taxiyle idare ediyorum (3günde 38 den 46 oldum ) ama hem penondan exp gelmiyor hem sonar taxi bulamıyorum uranuste hem de görevlerin slotları pek iyi değil iyi olanları da gbotlar kapmış nerde kasabilirim ?
4-) Set olarak npclerin görevlerden sonra verdikleri sos var ama sanırım normal sos kadar değil (para sıkıntım yok ama hiç bir yerde item bulamıyorum) bu setin malzemelerinden biri olan 42 sos xbowla extreme açıp mujigilere 2-3 atıyorum orda kasabilirmiyim?
5-) Cerberus görevini yapabilir miyim şu 15snde bi pot olayı yüzünden yapamayacağımı düşünüyorum da :)
6-) Son olarak tg yi bekleme gibi bi düşüncem yok ama meraktan soruyorum kafama düşşe kesebilirmiyim ?

Şimdilik bu kadar sonra aklıma gelen olursa sorarım
İyi Günler :byes:

Takımı
Besiktas
Eğer çarını sağlamlaştırmak istiyorsan ilk önce bard'ı kapatacaksın rogue çarda bard hiç bir işe yaramaz cleric veya warlock açmak zorundasın bunun dışında sp görevi premium plus alınca potçudan alabilirsin bildiğim kadarı ile toplamda 3 kez yapılan görev her defada 10.000 sp veriyor görevleri tamamlarsan sanada toplam 30.000 sp işine fazla yaramaz bi yere kadar götürür dediğin kadar slot azlığı çekiyorsan bi süre farm yapma 50 lvl olunca dw cawe taxsi vasa oyunda onlara girip sp kasmaya başlayabilirsin ama 0 dan başlamış gibi olmaz
ne kadar farm yapman konusunda ise kesin bişey söyleyemem ben oynadığımda 0 dan baya uğraşıp 3m küsür sp kasmıştım rahatça 110 sonuna kadar idare etmiştim rogue+cleric varken bard olacaksan sana daha az gerekir tabi
Cerberus görevi hakkında pek bilgim yok bunun için bişey diyemicem internette araştır
Son olarak TG olduda kafana düştü hemen lure çekmen lazım çünki sen kesene kadar adamın biri gelir alır senden hemen :D
bi süre tg'yle uğraşırsın ama kesersin herhalde makara:

bard ile ilgili daha farklı seyler duymustum ama su an o pek sorun degil ama şu günlük görev yöneticisi denilen olay var ya her gün 25 tane toplayıp götürüyosun o ne kadar işe yarar heq gün daha fazla sp veriyo ilk basta 200 le falan basladı birde hani su her degree lvlinde sos item veriyorlar ya onlar normal sos kadar sağlam mı
bu arada cevabın için tesekkürler :)

Takımı
Besiktas
qwerty9501 demiş ki:
bard ile ilgili daha farklı seyler duymustum ama su an o pek sorun degil ama şu günlük görev yöneticisi denilen olay var ya her gün 25 tane toplayıp götürüyosun o ne kadar işe yarar heq gün daha fazla sp veriyo ilk basta 200 le falan basladı birde hani su her degree lvlinde sos item veriyorlar ya onlar normal sos kadar sağlam mı
bu arada cevabın için tesekkürler :)
pvp yaptığında kasıldığnda vs şeylerde bard hayat kurtarmaz senin için sadece hızı yeterli olur bide ptlerde tambur açarsın o kadar premium görevide 500 tane toplıcaksın toplam
verdiği sos item tabi aynısı ama oranları %0 olduğu için yerden düşen sos itemde bi nebze kötü olur oda oranlarından kaynaklandığı için.

Rica ederim

peki su her sehirde bulunan gunde bir kere sp görevi veren 25 tane gorev itemi toplayip goturdugun adam var ya onun hakkında bi seyler biliyomusun bana dun 213 bugun 250 sp verdi mesela

Takımı
Besiktas
Onun hakkında pek bişey bilmiyorum araştır biraz bulursun

Yukarı Alt