ben bilgisayarımı beklemeye aldığımda internet bağlantım kopuyor bunun bi çözümü varmıdır varsa anlatan olursa sevinirim arkadaşlar şimdiden tşk!!

Alizee demiş ki:
ben bugün hiç bişiy anlamıyorum ya :lolmuch:
neyse yeri burası değil :lolmuch:
ya biliyorm yeri burası olmadığını off-topice açmam gerekirdi kusura bakmayın öle bi imkan varmı beklemeye alınca net gitmemesi gibi
Embarassed

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bekleme modu özelliklerini bir kontrol et belki bekleme moduna geçince bağlantıyı kesme diyen bir sekme vardır kontrol edersen oraları sonuca ulaşabilirsin.

okan abi iyi demişsinde ben böl şeylerle ilgilenmediğim için bilmem ona nerden bakıcam?

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Denetim maskarası-Güç seçenekleri-Hazırda Beklet-Hazırda bekletmeyi etkinleştir sekemsini tıkla ve tamam de.

Dr.Hemlock demiş ki:
Denetim maskarası-Güç seçenekleri-Hazırda Beklet-Hazırda bekletmeyi etkinleştir sekemsini tıkla ve tamam de.
yaptım ama yine gidiyor ya ben bota koyuyorm bilgisayarı fakat fan ötüyo baya beklemeye alınca ses kesiliyo çok az çıkıyo onun için benim beklemeye alınca netin kopmaması lazımki çar kassın ping atma programı denesem olurmu acaba?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
beklemeye almayı iptal et ayrıca senin sorunun neti kullanmayınca netin düşüyor zannımca browser açmak veya pingleyici program ile işi kotarabilirsin bunun için crossfx croosspeed mi ne öyle bir program vardı onu tavsiye ederim.

ok saolun ben ping atma prog. aramaya başladım ama bi türlü bulamadım şöle kolay ve çalışan bişi bulan olursa koyarsa seinirm! :lolmuch:

extraloob demiş ki:
beklemeye almayı iptal et ayrıca senin sorunun neti kullanmayınca netin düşüyor zannımca browser açmak veya pingleyici program ile işi kotarabilirsin bunun için crossfx croosspeed mi ne öyle bir program vardı onu tavsiye ederim.
okan abi dediğin programı buldum kuruyorum inş. olur Razz

programı kurdum açtım sroyu açtım ve youtubeyi açtım bekleme moduna aldım açtığımda sro dc olmamıştı ve youtubedeki alttaki kırmızı çubuk ilerliyordu sanırım program işe yaradı bii tekrar denicem olursa emeği geçen herkese teşekkür ederim 4Ever Extraloob:)))

slm yaf cfosspeedi bende yukledım fakat bi işe yaramıyo bkelemeye alıyorum actıqımda bı bakıyom charlar dc yemıs

Yukarı Alt