ARKADAŞLAR BEN OYUNA ID MI VE PWMİ YAZIORUM OYUNA ALCAĞI ZAMAN HER DEFASINDA ???? HATASINI ALIYORUM AMA BU HATAYI HEP ALIORUM LÜTFEN Bİ EL ATIN BU İŞE

bu hata ekran kart hatasıdır büyük ihtimalle ekran kartının güncellenmesi lazım nasıl güncellenir diye sorcaksın şimdi ama o kadar gelişmedim daha:D

Güncel mi bilmiyorum ama exl anasayfada linklerden bulabilirsin. Ya da ne uğraşçam ben en güncelini isterim dersen git bi bilgisayar dergisi al muhtemelen orda en güncel sürücüyü bulursun. Önce driversweeperla sürücüyü sorunsuzca kaldırırsın, sonra markasına göre (nVidia veya ATI) sürücünü güncellersin. Bunu yaparsan oyunlardan daha iyi performans almanda cabası. (XP-Vista farkeder ona göre. Hangisiyse ona göre yükle. Ör: nVidia'n vardır vistadır, o zaman vista uyumluyu yükle yok eğer XP'yse ve nVidia ekran kartın varsa XP uyumlu sürücüyü yükle.)

viewtopic.php?f=589&t=144572
Bu linkten particles.pk2Yi indir sendeki ile değiştir.sonra son versiyon ekran kartı driver'ını yükle.Eğer nerden bulurum vs dersen bana marka ve modelini buraya yaz ben sana linki yazarım^^

Yukarı Alt