arkadaşlar
ben 2 str 1 int gidiyorum sizce gücsüz olurmuyum ama lvl 32 olduktan sonra full str vercem yoksa hep 2 str 1int mi gideyim lvl 26 yım ve cok güclü olduğumu düşünüyorum bir akıl verirseniz iii olur
2 str 1int mi gideyim hep yoksa lvl 32 den sonra full str mi gideyim

fernoke demiş ki:
arkadaşlar
ben 2 str 1 int gidiyorum sizce gücsüz olurmuyum ama lvl 32 olduktan sonra full str vercem yoksa hep 2 str 1int mi gideyim lvl 26 yım ve cok güclü olduğumu düşünüyorum bir akıl verirseniz iii olur
2 str 1int mi gideyim hep yoksa lvl 32 den sonra full str mi gideyim

Sen en yaptın yaa.Sen str hybird yapcan galiba dunyadakı en berbat Charlardan biri bence.

bakın bir fikir istedik dünyadaki en berbat charlardan biri bence diyorsun ama ben 3vs1 kapıştım ve galip geldim ve kestiklerim full int spear lvl 26, full str blade lvl26, full str glavie lvl24 ve şuan 27 oldum full str gidiyorum ii yaptığımı düşünüyorum ben bu lvldeyken crital 1400 vuran görmedim gören varsa söylesin ve zerklenmeden

fernoke demiş ki:
bakın bir fikir istedik dünyadaki en berbat charlardan biri bence diyorsun ama ben 3vs1 kapıştım ve galip geldim ve kestiklerim full int spear lvl 26, full str blade lvl26, full str glavie lvl24 ve şuan 27 oldum full str gidiyorum ii yaptığımı düşünüyorum ben bu lvldeyken crital 1400 vuran görmedim gören varsa söylesin ve zerklenmeden
saygılar efendim 80 lvl olunca pişman olursan bir ALO de yeter

Arkadasların charını kötülediği felan yok soru sormussun ilerde ne olur die kötü olur demislerki haklılar..Kimse bunu laf olsun die demio tecrübelerine dayanıor..Hybird int ağırlı olmalı..5:1 yapabilirsen iyidir.. :?!!! Arrow Suan Ben kasıorum gayet memnunum extraokk

ben ztn abi tecrübem var kimle kapıştıysam yatırdım hiç yatmadım ben lvl25 den sonra 5:1 gitmeye başladım herkezin dedikleri verdikleri öneriler için teşekkürler adamımın cokda zayıf olcağını sanmıyorum normalden bir üst düzeyde güclü olacağını düşünüyorum

fernoke demiş ki:
ben ztn abi tecrübem var kimle kapıştıysam yatırdım hiç yatmadım ben lvl25 den sonra 5:1 gitmeye başladım herkezin dedikleri verdikleri öneriler için teşekkürler adamımın cokda zayıf olcağını sanmıyorum normalden bir üst düzeyde güclü olacağını düşünüyorum
arkadaslarımın dediği gibi senin char bu noktadan sonra str olmaz int ağırlıklı gidip mag atağını kuvvetlendir...

2 ye 1 hybrid gucsuz olur bence o charı kapayıp full str gıt yada arkdsn dedıgı gıbı full int git bicheonu sıfırla dual weapon kas

fernoke demiş ki:
arkadasim o char sana nasil zevk veriyorsa ole yap her yapilandirmanin + ve - leri var

A

Anonymous

Guest
BursaSporLu demiş ki:
fernoke demiş ki:
saygılar efendim 80 lvl olunca pişman olursan bir ALO de yeter

80'e kadar kasamayacak bak gör!

Yukarı Alt