Heute, 10:28
Server Inspection

Dear Users,

tomorrow we will have server weekly inspection

time: 8:00 am - 11:am Beijing time

1:00 am - 4 am German time

Inspection Server : Both server.

thanks for your attention

Your ECSRO TEAM

Arkadaşlar gördüğünüz gibi yazılan bu yazının başında sadece saat yazıyor.www.silkroad-trader.de 'de dikkat edersek

geçmişte yazılan yazıların başında tarihte yazıyor.Bu yazının üstünde tarih yazmaması bize bu yazının bugün yazıldığını

kanıtlar.Bazı yapılan yanlış açıklamalarımızda serverın bugün saat 18.30 da açılacağı yazıyordu.Bundan dolayı özür dileriz.

Server 30 Haziran 2008 gecesi saat 02.00 ile 05.00 saatleri arasında denetlenecektir.Bu denetleme 2 server içinde geçerlidir.

Yukarıdaki ingilizce yazının tam olarak Türkçe'ye çevrilmişi şöyledir:

Server Denetlemesi

Sevgili Kullanıcılar,

Yarın haftalık server denetlemesini yapacağız.

Beijing saatiyle saat 08.00 ile 11.00 arasında,

Alman saatiyle 01.00 ile 04.00 arasında

Server denetlenecektir, bu iki server içinde geçerlidir (VIP ve Normal Ec_Sro)

Dikkatiniz için teşekkür ederim

Sizin ECSRO Takımınız

http://silkroad-trader.de/wbb/index.php?page=Thread&threadID=4975

_______________________________________________________________________________________________________

Arkadaşlar yukarıda yazanları dün yazmıştım yani 29 Haziran Pazar günü.Bugün 30 Haziran Pzt.Aslında orda yazanların tam

olarak açıklaması bu.İstediğiniz yerden bakın Frankfurtun 1 i Ankaranın 2 si oluyor.Fakat ne yazıkki saat 8.30 ve hala oyun

açılmadı.Size yanlış bilgi verdiğim için çok özür dilerim ama ben sadece orda yazanları Türkçe ye çevirdim.Çevirimin doğru

olduğuna da inanıyorum.Araştırmalarınızdan sonra banada haber verirseniz sevinirim.Neden saat 02.00 ile 05.00 arasında

olmadığını öğrenenler lütfen bana ö.m. atsın.Herşey için tekrar özür dilerim.:( İyi Günler! :S

ironeye_TR demiş ki:
sroninja demiş ki:
bişey değil Allahtan bu sefer yine boşa konu açmışsın demediler
niye boşuna konu açıyon yaw :D :mrgreen: şaka bi yana kötü oldu bu bakıma ne gerek vardıki rahat giriyodu servere bence ocean gm olmakdan sıkıldı :D
yada silk ve diğer itemlerden aldığı para yetmedi :D:D

Xlazine demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
sroninja demiş ki:
bişey değil Allahtan bu sefer yine boşa konu açmışsın demediler
niye boşuna konu açıyon yaw :D :mrgreen: şaka bi yana kötü oldu bu bakıma ne gerek vardıki rahat giriyodu servere bence ocean gm olmakdan sıkıldı :D
yada silk ve diğer itemlerden aldığı para yetmedi :D:D
buda bir goruş olbilir tabi :detective: :coffee: :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt