Koy Bankaya Sakla bence.. 8'li Pt kur Pandora Box'a Sol tıkla Moob çıkartıyo çeşitli lvl'lerde.. İçlerınden gold item falan düşebiliyo

bnce sakla daha sonra sat çok para ediyo bunlar.... çeşitli lvlde yaratıklar çıkartabiliyosun bununla tabi snn lvline bağlı ...

sen bunu kasana koy asla satma ve kullanma 3 ay flan beklet sonra en az 200m e okutursun xD

Egg'denmi çıktı?

ps: bunu patlattımı çeşitli elite moblar çıkıyor ve kesiyorsun. Güzel exp gold item veriyor.

Sakın tek başına açma açtıktan sonra ilerde cok zorlanırsın :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Egg 'den çıkıyor arkadaşlar, buff vermezse Pandora's Box veriyor. Bana da dün 3. Egg 'de Pandora's Box çıktı, şimdi sürekli arıyorum bu Egg 'leri, buff silip tekrar tekrar deniyorum Pandora's Box verene kadar 8)

Lanet oLsun o pandoraya onglarda farm yapıyodum biri bir tıkladı telef etti ortalığı bissürü canavar çıkıyo ama süper para düşüo ^^

Bilgilendirdiğiniz İçin Çok Teşekkürler....
Eskiden Fatırlıyorum Sıra Sıra Canavarlar Çıkıyordu Ama İsim Olarak Hatırlayamamıştım....

4 SENE ONCE WARDİ BEN TEK BASİMA ACDİMDİ OLDUMDU :D HANGİSİNE VURACAGİMİ SASİRMİSDİM BİR AN SONRADAN CAVEDEN ARKADASLAR GELDİ İDİ KESMEK İCİN MOBLARİ :D

Global felan cıkıyodu iclerinden yıllar öncesinde.Monster scroll felan süper olaylardı...O zamanlar dw cave yeniydi,herkes oraya kasmaya geliyodu.Bi basıyodun herkes felc xD

3 tane açtk bugn çok para çıkıyo içinden :D + item düşebiliyor =) lv inizden 10 lv altından çıkmyaa başlıyo 10 lv üstünüze kdr(hemen hemen)

Yukarı Alt