ya arkadaslar hatırladıım kdrıyla bu younun kufur olarak kabul ettii ve bise engelleyip some words or expressions bilmemne yazıo ya kırmısı bı yazıyla..
işte onu kaldıran bi program wardı adını unuttum bana yardımcı olabilir msnz ??

alla lalaaa
ille kufur etmek için mi istiorm ki asla kufur etmediim halde..
sadece bazen bişe yazacak oluosun dielim ki uzun bi cumle allaaa dusun dur hangı kelime acaba kufur içerio die ...bi ara if i bile kufur kabul ediodu...misal assaaa gel yazamıosun...
ayrıca bisim millet de bole ille birine kulp takacak yoksa bi bacaaa yok gibi olur...
nesse arklar cok saolun her ne kdr yardımcı olmasanız da ben aradıım şeyi buldum..
en azından cvp yazdıınıs ıcın tesk ederim

emreblt demiş ki:
alla lalaaa
ille kufur etmek için mi istiorm ki asla kufur etmediim halde..
sadece bazen bişe yazacak oluosun dielim ki uzun bi cumle allaaa dusun dur hangı kelime acaba kufur içerio die ...bi ara if i bile kufur kabul ediodu...misal assaaa gel yazamıosun...
ayrıca bisim millet de bole ille birine kulp takacak yoksa bi bacaaa yok gibi olur...
nesse arklar cok saolun her ne kdr yardımcı olmasanız da ben aradıım şeyi buldum..
en azından cvp yazdıınıs ıcın tesk ederim
Alın size cvp ki arkadaş haklı. Mesela samimi bi arakadaşınızla konuşuosunuz ve küfürlü konuşuosunuz herkes konuşur. İki saat yazıpda o lanet kıtmızı yazının çıkması insanı illet ediyor biliyormusunuz...

eyw dostum sagol en asından bırısı bi şeye karsı onyargılı yaklasmıoomus :lol:

tamam haklısın ama hem türkçe küfürlerden bişi çıkmıyo hemde "." diye bişi var arkadaşlar sıkıştırın araya olsun bitsin

Yukarı Alt