extrabeer Arkadaşlar gıcık olduğum şey avrupalıların bizlerden fazla vurmaları ben 2 yada 3 skill kullanarak öldürdüğüm canavarı onlar tek çekiyor bu adaletmidir :lolmuch:

BaTTeRST_

Bilgiliyim
et onlar çok güçlü vuruolar ama onlarda 15 sn pot basamıyolar eşitlemeye çalışmışlsr biras mesela eu lar pt canavarına gianta gelmez

40 lwl wizardın tekine bakıp uff ne manyaq kesiyo hayvanları dedim sonra red eye ghost bi crit vurdu yerde :mrgreen: :mrgreen:

tek çekiyolar ama 7 hayvanın arasına asla balıklama dalamazlar

SleepWalkeR

Tanınıyorum
walla kendimden 2 lwl yüksek mobları wizard ile tek vuruşta alıyorum. ama pot basma süresi yüznden bi kaç damage yiyince yeri öpüyor çar.. ne kadar 15 sn sınır yapılmışsada avrupalı çarlar çinli çarlardan çok daha önde. clericleri bile acayip güçlü oluyor...

Dexter

Tanınıyorum
avrupalılar botla kasılmaz elle kasman lazım o zmn pek ölmezsin ve zevkli olabilir

ben crosbow full str kasıyorum ama cleric skillerinide açıyorum bu sayede bot basma olayıda ortadan kalkıyo çünki claric skillerinde 300 saniye boyunca canını saniyede 500 500 arttıran bir skil var bölece pot basmasada canını arttırabiliyosun ayrıca pt gianta dalarken cleric in kalkan skilini açarsan 1k vuran 200 vuruyo benim 75 int lvl charım var alexanderde ama bunları öğrendikten sora avrupa kasmaya karar verdim

15sn pot delayı olan ırktan bi cacık olmaz.wizardları kesemiyecek adam yok avrupalılarda elle tutulur tek karakter assasin feci critler vuruyor.

bn şöyle yapıom bir avrupalı birisi dalarsa bana bn hemen onun üstüne bırakıom ondan sonra yatıveriyo :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt