arkadaşlar ben silkroad manyağıyım söylemesi ayıptır ne zamandan beri eve net bağlayıp oynuyayım diyordum ama neti bağlayıncada bu sorunlar ile karşılaşıyorum yardım edin lütfen foruma göz gezirdim ama ben daha acemiyim pek bi şey anlamadım
önce bu hata
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
sonrada bu hata geliyor uyuz oldum
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşım verdiğin linkten böyle bi sayfa açılıyor ya ben yapamadım yada linkte bi aormallik var.bi daha kontrol edersen çok sevinirim resimde ekledim sorunu daha iyi anlatırım diye
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sağol kanka ama dosyayı indirdim browse den nereyi göstereceğimi bilmiyorum.microsoftun direct sdk diye bi ek programı var full olarak bide onu deneyeyim başka önerin varsa dikkate alırım.ilgilendiğin için tşkler.

yok arkadaşım olmuyor kusura bakma kesin ben yapamıyorumdur başka bi çaresi daha varsa beni ihya edersin

eğer directx 10 kullanıyorsa kalsın vista.

Bak açıklayayım: Önce control panel i açıyoruz, sonra orada administrate tools var. Oradan services var onu aç. Sonra send error report var, ona çift tıkla servisi desable et. Bilgisayara restart çek, bitti.

@spiral: her zaman format en son çaren olsun. Her hatada format çekeceksen...

drotalion demiş ki:

Bak açıklayayım: Önce control panel i açıyoruz, sonra orada administrate tools var. Oradan services var onu aç. Sonra send error report var, ona çift tıkla servisi desable et. Bilgisayara restart çek, bitti.

Belki pc sinde virus vardir hic degilse temizlenir..

(bu hata lar virusden kaynaklaniyor demiyorum ^^

Spiral demiş ki:
drotalion demiş ki:

Belki pc sinde virus vardir hic degilse temizlenir..

(bu hata lar virusden kaynaklaniyor demiyorum ^^
haklı olabilirsin. Bir konu vardı, kişi format çektim bilgisayar çalışmıyor diyor, herkes ramler uyuşmuyor diyor xD öyle olmasın amacım.

virüs olma olasıığı baya yüksek. Önce bir service lerden denesin bakalım. Olmazsa format.

Yukarı Alt