Arkdaşlar biraz saçma olucak ama bunu merak ediyorum..
Modlar saçmaysa silebilirsiniz ama lütfen cvplayın..
avrupadaki 14 snye bittimi??

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
ozberkxx demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=11&t=42960

bu bölümde mavialize arkadaşın yazdığı :
Eu'lar için pot basma süreki koydular ama damagelerini çok yaptılar. Bakalım bunların neyini kısıp neyini arttıracaklar. Bunlar cin min çıkartıyorsa onların kesin bi çıkartma süresi vardır ordan kaybederler gibi.

burdan çıkarttım :lol:

eee tamam ordan çıkarılan sonuç europe da pot basma süren çok damage de çok. pot basma süresinden kıstılar ama damage i artırdılar bişey kısıp bişi artırıyolar. bakalım İslam da neyi kısıp neyi artaracaklar

macrocheck demiş ki:
ozberkxx demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=11&t=42960

bu bölümde mavialize arkadaşın yazdığı :
Eu'lar için pot basma süreki koydular ama damagelerini çok yaptılar. Bakalım bunların neyini kısıp neyini arttıracaklar. Bunlar cin min çıkartıyorsa onların kesin bi çıkartma süresi vardır ordan kaybederler gibi.

burdan çıkarttım :lol:

eee tamam ordan çıkarılan sonuç europe da pot basma süren çok damage de çok. pot basma süresinden kıstılar ama damage i artırdılar bişey kısıp bişi artırıyolar. bakalım İslam da neyi kısıp neyi artaracaklar
Aynen dediğin gibi. Acele yazdığım için biraz devrik yazmışım ama çıkardığın anlam da ellerden ayrıksı :) Şöyle daha anlaşılır olacak gibi;

Çinli charlar daha az hasar vuruyor ama hem mag. hem de phy. defans ve ataklara sahip. Eu charlar daha çok hasar veriyor fakat defansları düşük. Ayrıca ya str veya mag. defansı oluyor ya da atağı. Buna bir de pot süresi eklenince verdiği hasar normal gibi. Islam ırkı geldiğinde de onların da dezavantajı olur mutlaka avantajları bol olacağı gibi :)

Şu dönemde bence eulara rahatlıkla karşı koyabilecek charlar hybird bow veya spear charlar.

Yukarı Alt