Arkadaşlar dün 106 lw wizz charım çalındı . Ve kim çaldı bilmiyorum . Charın ıd ve gz sini ztn biliorum . Bildiginiz bi yöntem veya program warsa charımı geri almak için Tüm hamleleri yapıcam . Gerekirse bana hack programı atın . 106 lw wizz cok emek harcadım . Bana yardım edıcek kısıler warsa onlarada +rep veya istedıklerrı herhangı bırşeyi verıcem... ( oyun goldu
silk , item ne olursa vercem . Yeterkı chara yenıden sahıp olayım ) :cry:

soğuk su iç kardeşim yapacağın bir şey yok.
Fakat şunu asla unutma bu sadece bir oyun çalındıysa çalındı fazla kafana takma hayatına devam et :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
imkanlarını zorla charının peşini bırakma bencede 106 lvl çok emek istemiştir kaybetme onu.

abi bildiginiz bi şifre kırıcı program hack bişe yoqmu charın peşini bırakmıom her türlü şifreyi denemeye çalışıom . başka char açıp adam mesaj atıom adam oyunda cevap vermıo . Takas yaparken fln kandırayım dıom ama yoq nafile adam cevap vermıo . Bi program olsada bulabılsem . Çok ıyı olck. Bu charı almamın bi çözümü yoqmu . Veya bu forumda hacker varmı varsa kendı charımın şifresini kırdıttırcam .

laskok16 demiş ki:
abi bildiginiz bi şifre kırıcı program hack bişe yoqmu charın peşini bırakmıom her türlü şifreyi denemeye çalışıom . başka char açıp adam mesaj atıom adam oyunda cevap vermıo . Takas yaparken fln kandırayım dıom ama yoq nafile adam cevap vermıo . Bi program olsada bulabılsem . Çok ıyı olck
1-ilk once turkceyi iyi kullan.
2-Sifre kirici program yoktur.
3-Nerden bilelim chari sattin sonra tekrar geri almak istemedigini.
4-Gercekten Calindiysa Gecmis olsun.

xFactoria demiş ki:
laskok16 demiş ki:
abi bildiginiz bi şifre kırıcı program hack bişe yoqmu charın peşini bırakmıom her türlü şifreyi denemeye çalışıom . başka char açıp adam mesaj atıom adam oyunda cevap vermıo . Takas yaparken fln kandırayım dıom ama yoq nafile adam cevap vermıo . Bi program olsada bulabılsem . Çok ıyı olck
1-ilk once turkceyi iyi kullan.
2-Sifre kirici program yoktur.
3-Nerden bilelim chari sattin sonra tekrar geri almak istemedigini.
4-Gercekten Calindiysa Gecmis olsun.
Kardeşim char niğe satıyım allah allah bn bu charı 110 yapıcaktım sora legend 6 nın gelmesini beklicektim . Lw geldikçe kascaktım. Hiç satmak geçmedi aklımdan

Takımı
Galatasaray
komiksin gerçekten , bir bardak soğuk sudan başka hiçbir şey fayda etmez

SarkoLata demiş ki:
Yaa Doru çok komiğim . Acaba senin bu kadar çok para saydığın , Birçok fedakarlık yaptığın , Çok emek verdiğin bi charın çalınsaydı komik durumamı düşerdin . Senin beni teselli edicek sözler söylemen yerine böyle saçma sapan şeyler söylüosun .

Takımı
Galatasaray
laskok16 demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Yaa Doru çok komiğim . Acaba senin bu kadar çok para saydığın , Birçok fedakarlık yaptığın , Çok emek verdiğin bi charın çalınsaydı komik durumamı düşerdin . Senin beni teselli edicek sözler söylemen yerine böyle saçma sapan şeyler söylüosun .
. Gerekirse bana hack programı atın . 106 lw wizz cok emek harcadım . Bana yardım edıcek kısıler warsa onlarada +rep veya istedıklerrı herhangı bırşeyi verıcem... ( oyun goldu
silk , item ne olursa vercem . Yeterkı chara yenıden sahıp olayım )
uzatmaya gerek yok :beer: 106 lvl charın çalındı da ben de oh iyiki çalınmış demedim zaten , yorumlarına konuştum

Yukarı Alt