Ulen ii ki bi vurduk haa herkez bi bahane buluyo anasını satam :D yok europ vurmuş yok başkası vurmuş :D

mesut_xD demiş ki:
mesut_xD demiş ki:
LoRd_ demiş ki:
Sen degilde avrupa char vurmus gibime geldi ama sen vurduysan tebrikler
tebrik ettiin için saol ama ben vurdum adam ezikse napiM xD

zuahahah Mesu o char sennmi :twisted: xD Emin olki kardesim birde avrupa char wursa idi bunun vurdundan en az 2 katı vururdu ?!!!!!!!
aTa Arkadaşımın yazmısım okumuonmu :S[/quote]

tebrik ettiin için saol ama ben vurdum adam ezikse napiM xD Bu Ne oluo :twisted: Yanuına gelmeiim evinde yapısırz sonra :thumbsup: :twisted:

diadoraking2 demiş ki:
imkansız elyakmasız 17k el yakmalı 14k vuruyosun çakallll
lan salak :D ya yürü get malmısın sen yaa git kime sorarsan sor ben vurdum türklider mesut xD aziz felan hepsi bnm arkadaşım hepsine sor :D ben vurdum sana yalan borcummu var mall hem orda tam tersi el yakmasız 14 k vurdum el yakması sonradan geldi gec tıklaıdm el yakmalıda 18 k vuruyom eziq sen bişi bilsende konuşsan :D

YeNi_CeRialp demiş ki:
diadoraking2 demiş ki:
imkansız elyakmasız 17k el yakmalı 14k vuruyosun çakallll
lan salak :D ya yürü get malmısın sen yaa git kime sorarsan sor ben vurdum türklider mesut xD aziz felan hepsi bnm arkadaşım hepsine sor :D ben vurdum sana yalan borcummu var mall hem orda tam tersi el yakmasız 14 k vurdum el yakması sonradan geldi gec tıklaıdm el yakmalıda 18 k vuruyom eziq sen bişi bilsende konuşsan :D

+1966 Dogru söylüYOr :thumbsup:

hasan_reis demiş ki:
Kardesım burdakı ılk resımde hıle war adam ordan(warrıor) weya baska bırı wuruyo bıde ustune sen wuruyon adamın wurdugu sayı 1xxxx bunu ustune sende wuruna sayı o 1 de senın kının basına eklenıo yanı ılk reısımde sen 17693 wurmadın 7693 wurdun sadece ama 2. resım de bısey goremedım
ulan amma konuştun şimdi 61 lwl im aynı adama 25k nın üstünde vurursam bana ne ödül vercen sole senle her iddeasınada varım o yandaki warriorun felan nicklerini re6.com dan yaz bak o warrior 38 lwl 38 lwl warriorun 65 lwl adama 18 k vurması imkansız en fazla 300 felan vurur ve bn vurdum onu bnm kimseye yalan borcum yoq lol oglu lol işim yokda gelmiş senimi kandırcam bak aynı adama 25k nın üstünde vurcam bida koycam bu forumna sni kapak etcem oqmi görürşürüz! :muck:

hem bişi daha var o zaman birinci resimde 17 000 2. resimde nasıl 14 000 vuruyom başka adam vurmuyo görüdm kadarıyla ve bilmem farkındamısın ama orda benden başka kimse o full str glvie adama dönük deil bilemm anlatabildimmi artık gerisi snn zekana klmış bişi :) herke zinandı sen nie sorun problem cıkartıon orda bi kere warior vurmuş olsaydı en az 100 vururdu bu 1 ve2. de warrior o adama vurduysa nie yüzü o adama dönük deil etradada 2ikimizden başka kimsede yoktu snn düşüncen snn kendi lolluuun !

YA NE TEBRİKİ HADİ O VURDU DİĞELİM EBLKİ ADAMIN BÜTÜN İTEMLERİ YANIKTI ÖLE VURDU BENCE BU OLAY ANLAŞMALI

Yukarı Alt