başarılar dilerim.

işin ilginci de acıldığından beri hercules'teyim ama ne guild'i ne de nicklerinizi gördüm. Razz

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Arkadaşlar uzun zaman oldu kuralı.Sadece zamanını bekliyoruz.Şimdiden sağa sola atıp tutmak anlamlı gelmiyor.Ne de olsa en güçlü olmak ne kadar önemliyse en güçlü kalmakta bir o kadar önemlidir.Farmlar dan fırsat olmuyor görünmeye :lol: extra teşekkür ederim çok naziksin.

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Zamanında atışmalar "ki ben hiç katılmadım" olmuş olsada amaç aynı oyun oynamak.Bu arada bugün için hoş bir ss arkadaşlar umarım beğenirsiniz :lol:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dr.Hemlock demiş ki:
Zamanında atışmalar "ki ben hiç katılmadım" olmuş olsada amaç aynı oyun oynamak.Bu arada bugün için hoş bir ss arkadaşlar umarım beğenirsiniz :lol:

-Resim Silinmiş.
hangi konuda kimle nasıl atışmalar anımsamıyorum zati bugün Genel AF çıktı unut gitsin.

güzel logonuz varmış kahvekeyfi

Son düzenleme:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Atışmalardan kastım bu forum içinde değil. sroturkey.net ten hatırladığım şeylerdi.Ama dediğim gibi geçmişte kaldı.Hımm genel af konusuna şimdi baktım ılımlı bir fikir açıkçası ne diyebilirm.

BENCE ÇOK İİ BİR GUİLD AİLE GUİLDİDE DENEBİLİR BABAMLA BENDE AYNI GUİLDDEYİZ VEDE GİNE BİR ARKADAŞIMIZDA BABASIYLA BERABER BU GUİLDDE

A

Anonymous

Guest
Çok güzel biri majınız var...! BlackOrph ile da tanıştım arkadaş ve hatta dost oldum! Çok güzel bir insan o da!

Güzelliklerinizin devamını dilerim!

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederiz LaNCeLoT.Çok naziksin.Senin gibi güzel dostlar oyunu keyifli kılıyor.eyvallah

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
eyvallah saol da hayırlı olsun mesajımı misillememi anlamadım açıkçası.böle bir mesajın varsa git konu aç başlatma foreverından darkbönünden.

Konuşmalara ve yorumlara göre çok güzel bir guild
Benden de başarılar Cool

muratko193

Öğretiyorum
Guildiniz Hayırlı Olsun Ay_Yıldız Guildi Olarak Başarılarınızın Devamını Dileriz.. Bİzim Unıonada Bekleriz..

beyler hepinize kolay gelsin inş. Aristocrats guildini iyi yerlere taşırsınız eeee tabi hakan abi ve bahadır kardesim gibi memberlar olunca o guildde o guildin iyi yerlere gelmemesi imkansız gibi bişe...

darkBORN forever

Yukarı Alt