arkadaşlar değerli kardeşimiz _Spy3068_(bahadır)ın çarı çalınmış olup guild de kapatılmıştır.. bunu yapanları kınıyoruz.. Aristocrats guildinin memberleri InFeCT guildinde toplanacaktır... alımlar salı günü 13:00da hotan atçının ordan olacaktır.. dileyen 50+ çarlarda alınacaktır
NOT: Cazası olmayanlar yarın pm atsın öyle alalım

PMLER:

ZeRDuST
__Proton__
TuRKWaRioR
__KaRaKaR__
hikmettopcu
BALYOZ
BlackOrph
Candide
KILIC_Ali

Guildi kapatsalarda bizi ayıramazlar Wink işin kötüsü 3gün ceza aldım yhaa

TuRKWaRioR

Geçmiş olsun guild o kadar önemli diil arkadaşlıklar önemli birlik oldğu sürece güsel 5 lvl guildler yaparsınız yine.Şiddetle kınıyorum .

lol12 demiş ki:
Geçmiş olsun guild o kadar önemli diil arkadaşlıklar önemli birlik oldğu sürece güsel 5 lvl guildler yaparsınız yine.Şiddetle kınıyorum .
haklısın saol

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Allah belasını versinkim yaptıysa o kadar emek gitti.Neyse biz yine varız her zaman toparlanırız

BlackOrph

muratko193

Öğretiyorum
ilhan abi ve bahadır kardesim ikinize ve butun guild member larına geçmiş olsun cok yazık olmus ya oyunun bsaından beridir urasıyosunuz Aşşagılık herifin birisi geliyor sizin emeginizi calıyor cok acı tekrar dan geçmiş olsun

tan

rank8
Geçmiş Olsun Arkadaşlar Üzüldüm inş Aynı Düzeni Yeniden oturturursunuz Sad Emekler Boşa Gitti Ona Acıyorum yaw Yeni Acıcagınız Guilde Başarılar Dilerim Herzaman Yanınızdayım Arkadaşlar extraokk

ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler arkadaslar guild ismi kararlaştırıoz en kısa zamanda tam kadroyla karşınızdayız extrabeer

Yukarı Alt