Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar karar verdim yeni servera başlıyoruuuuum nese:

Şimdi ciddi olarak başlayacak 7 kişi arıyorum. Direk serverın en iyisi olmaya oynayacağız, AFK olma problemi vs olmasın.

Ve başlangıçta en az 500 silki olsun. Server gelir gelmez skype dan konusarak baslayacağız hemen.

Kriterlere uyan arkadaşlar hemen skype açsınlar beni eklesinler. Skype : - Eklerken server ARGOS diye belirtin.

NOT : SERVER BUGÜN AÇILIYOR.

Leetnock demiş ki:
Arkadaşlar karar verdim yeni servera başlıyoruuuuum nese:

Şimdi ciddi olarak başlayacak 7 kişi arıyorum. Direk serverın en iyisi olmaya oynayacağız, AFK olma problemi vs olmasın.

Ve başlangıçta en az 500 silki olsun. Server gelir gelmez skype dan konusarak baslayacağız hemen.

Kriterlere uyan arkadaşlar hemen skype açsınlar beni eklesinler. Skype : Leetnock Eklerken server ARGOS diye belirtin.

Vallahi biz bir pt yaptık vazgeçen olursa iletişime geçerim senle cihan :thumbsup:

hacı 500 silkim warda dun ewe hırsızlar gırdı ************************* çocukları pc'yi çaldılar :S yardım edecek bırı warsa bende ılk gunden baslarım

alpbey65 demiş ki:
hacı 500 silkim warda dun ewe hırsızlar gırdı ************************* çocukları pc'yi çaldılar :S yardım edecek bırı warsa bende ılk gunden baslarım
Geçmiş olsun hacım 8O

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt