valla ben sadece orda silk pre alıp oynayan arkadaşlara üzülürüm lagdan hiç bir zevk alamadan oynamaya çalışmak çok kötü bir şey
sürekli sitres sürekli sinir güya eğlence için oynuyoruz summer2:

en mantıklısıda bu zaten 1 hafta pre basmam ben gelirsem eğer zaten 1 haftalık exp sp scroll veriyor event saolsun =)) devil ve pet uzatma vs :)

bı yondende ıyı oldu mıllet lag var dıe dc var dıye 16 char acıp kasmadı su anlık temız bır serverda oynuyoruz zor ama naparsın :D

Apt

rank8
Ayrıca oyunda karakterlerde bug oluşmaya başladı.Ölüyken dc olduğunda(Özellikle argosta),tekrar oyuna girmeyi denediğinde hata veriyor.Arkadaşa oldu az önce aynısı,1 saattir falan giremiyor.
Rev6 forumlarından da baktım,11 saattir giremeyen varmış,başka birisinin 16 saatte açılmış.
Oyunun içine ettiler resmen.Arkadaş anlamıyorum,niye uğraşıyonuz amerikayla,ingiltereyle..Aç işte serverları Almanya'dan.Türkiyede açılacağına zaten ihtimal vermiyorum da,bütün online oyunların avrupa serverları ya almanya da,ya da fransa da.Bu akıllılar amerikan/ingiliz bayrağı koyarak ne yapmaya çalışıyo???

Benim charımda o buga girdi ve soğuttu iyice. Char buga girince malazgirtteki chara girdim ve haftalardır aradığım h.a nova handı 90me buldum böyle olunca argostan iyice soğudum :p

24 lvlım plus var acmadım 5 gundur dokunmuyorum bıle 24 lvlı 2 gunde yaptım dc den lagdan plusda bosa gıtcek yada yenı bır sw daha beklıcem ...

en iyi kore serverlr çünkü dünyada en iyi internet onlarda var amerikada değil ingilterede değil korede. o yüzden online oyunlar korede yapılıyor genellikle

Charım yeni bugdan çıktı ve takrar girdi öncekinde '' 2 gün '' çıkmamıştı şimdi kimbilir nezaman açılıcak...offf böyle oyunun... sin:

Zhipps demiş ki:
Charım yeni bugdan çıktı ve takrar girdi öncekinde '' 2 gün '' çıkmamıştı şimdi kimbilir nezaman açılıcak...offf böyle oyunun... sin:
Haha.. Buraya yazdım ve tekrar denedim açılmış hayret... :mrgreen:

yav benim charımda bugda kaldı iyimi makara: lan ne server be bu Argos hahaha GM e msj attım char bugda kaldı koreye getirmeyin valla 350bin kişşi geliriz extraloob olarak cıkar bugdan yazdım hemen bakıma almış serveri makara: demekki sadece bende olmamış.

Yukarı Alt