abi seninleyim her zaman WTS 111 F.F WARİDOR &CLERİC CAR 4 M SP EXP 80 PM veya tel 05344738597 FTW mavii TNT_STAFF

^_^

rank8
Nickim Unforqiven___ beyler . 21 lwl CHN Bow'um . hızlı hızlı kasılıyorm zaten guild tekliflerinede açığımdır bilginizee :D

8 char acıp da serverı kıtleyıp oyunun zevkını azaltıyorlar keske hereks aynı duyarlılıkta olsada tek char kassa...Hem lag azalır hem rahat kasılır hem pvplerde zevk olur...Bırde su lag olmasa:S

su an devam 5 char...hepsı 30 lvl lagdan anca gelıyorum :) nasılsa hepımız esıtlencez ne acelem var :)

Apt

rank8
gocaman demiş ki:
8 char acıp da serverı kıtleyıp oyunun zevkını azaltıyorlar keske hereks aynı duyarlılıkta olsada tek char kassa...Hem lag azalır hem rahat kasılır hem pvplerde zevk olur...Bırde su lag olmasa:S
Bir dengesizlik yok bence,aksine denge sağlanıyor...Saat başı pt kurmakla uğraşılmaz,özellikle bukadar tecrübe edindikten sonra. 7/24 yazıyosun,adam 1 saat sonra işim çıktı diyip gidiyor ne yapıcan? 1 değil 2 değil,her serverda ve sürekli durum böyle...
Çoluk çocukla uğraşacağına kendin kuruyosun pt ni bundan daha güzel ne var :mrgreen:
Ha tabi herkez 8 char açabilecek durumda değil,ozaman arkadaşlarını iyi seçicen.Önce belli bi güven ortamının sağlanması gerekiyo,yoksa sen istediğin kadar 7/24 adam ara o yine işim çıktı diyip gidiyor :lol:

bende onu dıyom 1 adam fuzulı bı slotu ısgal edıyor mıllete engel oluyor...Oyuncu sayısı azalıyor.. Bende rahat 8 tane acarım ama acmıyorum cunku oyundan herkes zevk alsın ıstıyorum ebncıl degılım...! Zaten oyunla ugrastımız yok arada partı kurmak ıcın ugrasmayada usenmeyın zaten herseyı bot yapıo:D

lagın ingiltere serverı oldugundan olduğunu söylüyorlar doğru bencede bütün serverlerda kore bayragı varken argos ve nadir bazı serverlarda amerikan ve ingiltere bayragı var hep bu lag boyle surcek diye kaç kişi global attı argosta inş dedikleri olmaz.

Apt

rank8
daha 9 ağustosta argos için ana sayfadan yazı yazmışlardı..
"Sorunun farkındayız,en yakın zamanda düzelteceğiz" diye.Onunla uğraşıyolardır heralde,lag bütün serverlarda var fakat bu sürekli dc olayı diğer serverlarda yok..

Ben Senin guilddendim __DeLLi__ yeni guildi açar açmaz bana PM atarmısın Bende GeLmek isterim guildine..

Apt

rank8
Bu argostaki dc olayı devam ediyor......................
Arkadaş niye atraksiyonlara girip ingiltere bayrağı falan koyuyolar anlamıyorum.Eğer o server ingilteredeyse niye orada açılıyor......Daha oyunda ingilizim diyeni görmedim.
Ben 1 saattir dc olmuyorum,abartmak için söylemiyorum arkadaşlarıım 2dk duramıyo oyunda,dc veriyor sürekli.

ben bıraktım bırakıcam beyler..

malazgirt serverındaki çarıma girdim thiefm ve hunterların mekanı bastım. 30 tane öldürdüm yarım saat takıldım. abartmıyorum yarım saat içinde 1 saniye lag olmadı.

argosta birşey yazıyorum 20 saniye sonragidiyor her adım lag. bu kadar olmaz ama bırakıcam böyle devam ederse..

parti kurulmuyor hiç birşey olmuyor

Yukarı Alt