Siz arkadaşlarımın istek ve talepleri üzerine yeni açtığım charıda guild isminide iptal ettim. bilmeyenler için yeni charımın adı Ataturk tu guıld ismide Ataturkculer di. Bu isim benim yüzümden küfürlere maruz kalabilme ihtimaline karşı iptal ettim. Önerileriniz ve aydınlatmalarınız için tşk ederim.

Yeni charımın adı NeverCry olacak guild ismide eskı guıldım HeROTurks adını alacaktır. Fikirlerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler. (hulen tamda 30lvl yapmıştım :mrgreen: ) Smurfs guildindeki arkadaşlar kale savasına hazırlanıyorlar ben charımın yapımını tamamlamadan savslara katılmıycam o yuzden arkadaşlarımızın guıldıne detsek olun yenı serverde baslayacaklar herzaman destek bu site uyeleri için tarafımdan saglanacak. :muck:

Saygılarımla.

Öncelikle Hayırlı Olması Dileğiyle. Nickine Pek Sıcak Bakmadıgımı Belirtmek İsterim. Yinede Başarılar , Allah Kolaylık Versin , Yüzünü Kara Çıkartmasın.

Takımı
Besiktas
Extraloob olarak zaten baya bi guild açıldı.Farklı farklı guildler açmak yerine tek bi guildde birleşilse daha bir arada oluruz gibime geldi.Ben bu salıyı bekliyorum 15lvl wiz/bard açtım lakin lagdan bota bırakılmıyor çar.Salı checkde düzeltirlerse 6yada8li partiyle başlamayı düşünüyorum.Ama eğer bu hafta düzelmezse belki ilerde başlayabilirim.Kolay gelsin şimdiden, nickde farklı bi nick seçilebilirdi diye düşünüyorum ben de.

ForEverTurk demiş ki:
Extraloob olarak zaten baya bi guild açıldı.Farklı farklı guildler açmak yerine tek bi guildde birleşilse daha bir arada oluruz gibime geldi.Ben bu salıyı bekliyorum 15lvl wiz/bard açtım lakin lagdan bota bırakılmıyor çar.Salı checkde düzeltirlerse 6yada8li partiyle başlamayı düşünüyorum.Ama eğer bu hafta düzelmezse belki ilerde başlayabilirim.Kolay gelsin şimdiden, nickde farklı bi nick seçilebilirdi diye düşünüyorum ben de.
Partı destegı tarafımdan 7/24 saglanacak lag var çok fazla ama yıende kasıoruz henuz pre basmıycam lag duzelene kadar. Nick sadece ataturku yaşatmak adına açılmıştır. Kısacası Global mesaj vermek için.

Şuan Smurf ve Extraloob adında 2 guildimiz var. AT4TURKCULER ile birlikte 3 oldu Bari Union yapalım :)

bende tam pt arıyorum dıye konu acıcaktım 7/24 onlıneyım bot plus hersey var
Bu sıtede en guvendıgım ınsanlar yuzustu bıraktı benı bıde sana sorucam sımdı pt varmı yer varmı bu ''noob'a ?

MicroEx demiş ki:
Bu sıtede en guvendıgım ınsanlar yuzustu bıraktı benı bıde sana sorucam sımdı pt varmı yer varmı bu ''noob'a ?

+1907

Parti yapıcaksak lvllerimiz kaç olmalı?

MicroEx demiş ki:
Sarsi demiş ki:
MicroEx demiş ki:

+1907

Parti yapıcaksak lvllerimiz kaç olmalı?
Herkez bazı şeylerin benim yüzümden olduğunu zannediyor ama işin bide iç yüzü var bertan bilir.

MicroEx demiş ki:
Silkroadda kimseye güvenmiyceksin. böylece yuzustude bırakılmassın. oyundaki insanların seviye ve kalitesini cok rahat ayırdedebilirsin en azından bu benim için basit bir işlem sorun yapma çünkü bu oyunu zevkine oynuyorum artık birilerini yada birşeyleri düzeltmek için değil. oynarken sizlerle olayım istedim.

CosmicGate demiş ki:
Şuan Smurf ve Extraloob adında 2 guildimiz var. AT4TURKCULER ile birlikte 3 oldu Bari Union yapalım :)
Sitemizden başka guıldler varsa tabiki unıon oluruz. Sizle olmuycam kımle olucam be yav makara:

Jaysean demiş ki:
charlarının adını mavi koysaydın gene daha iyi olurdu.
charımın adını mavi koymam cunku mavi diye bısey yok artık ben kendi charımın takliti olmam :beer:

HuRGeneraL demiş ki:
HuRGeneraL demiş ki:
MicroEx demiş ki:
Silkroadda kimseye güvenmiyceksin. böylece yuzustude bırakılmassın. oyundaki insanların seviye ve kalitesini cok rahat ayırdedebilirsin en azından bu benim için basit bir işlem sorun yapma çünkü bu oyunu zevkine oynuyorum artık birilerini yada birşeyleri düzeltmek için değil. oynarken sizlerle olayım istedim.
O dediğim insanlar su anda bu sitede senin yetkindeki ve üstündeki rütbedeki insanlar ben güvenmiyimde nabıyım ?

Charına gelen pm ye bı cvp verırsen sevınırım :muck:

düşünce çok güzel fakat nick ve guild ismine katılmıyorum oyunda atatürke saygısı olmayan bi sürü densiz var ve bizzat ona karşı olmasada onun adını kullanan birilerine karşı küfür edilse bu benim zoruma gider bilmem siz ne düşünürsünüz
ps: nick konusunda biraz daha yaratıcı olun derim ben

WaTCHMaN demiş ki:
düşünce çok güzel fakat nick ve guild ismine katılmıyorum oyunda atatürke saygısı olmayan bi sürü densiz var ve bizzat ona karşı olmasada onun adını kullanan birilerine karşı küfür edilse bu benim zoruma gider bilmem siz ne düşünürsünüz
ps: nick konusunda biraz daha yaratıcı olun derim ben
haklısın

7 charla takılıyorum bakalım yavaş yavaş acelem yok :) sw otursun lag vs çözülsün beraber bişeyler yaparız

Dün başlayayım dedim, lagdan ne botla ne de elle kasabildim. karakterler 10+ zor oldu. kapattım,yattım.Parti yapacak yeni başlayan arkadaşlar bana ulaşabilirler.

Yukarı Alt