1.Parti​
Wizard [garip_avcı] [Atak]
Wizard [Arcadia] [Atak]
Wizard [Onitsuka] [Atak]
Wizard [garip_avci] [Atak]
Bard/Rogue [TheBigDady] [Buffer]
Warrior/Cleric [garip_avci] [Buffer]
Warrior [MiqcroEx] [Lure]
Cleric/Rogue [unalkeles] [Buffer]

2.Parti​
Wizard[Atak] [srobotknk]
Wizard/Cleric [1mJustDex] [Atak]
Wizard[Atak] [AzRAiL__HuSo]
Warlock[Debuff] [BarkudzaKashna]
Bard/Wizard [Buffer] [Cyber-Warrior]
Bard [Buffer Veya Atak]
Warrior/Cleric [1mJustDex] [Buffer + Lure]
Cleric[Buffer] [Cyber-Warrior]

1mJustDex demiş ki:
arkadaşlar 2. gruptayım benim msn adresim mailto:[email protected] orayı ekleyin oyuna gireceğimiz gün :) bende silk sorunu var almak şartmı onuda söyleyin , bot konusundada biriyle ortak olmayı düşünüyorum :D

TheBigDady demiş ki:
Konuyu baltalamak gibi olmasın bu ismi yazılan arkadaşlar 7/24 charını bota koyucak kişiler olursa daha iyi olur.
Neden dersen cleric warior bard hepsi tamam bi bakıyorsun 2 wizard yok akşam çıkıp sabah giriyor sabaha kadar biz kimle kasıcaz örneğin sen bu partyi oluştururken bunları kural olarak koyarsan daha mantıklı olur.Ben sadece sana yardımcı oliyim dedim.Hemde herhangi bir olayda unique çıktığında örneğin wizz cleric adam bize buff basıyor cleric olarak uniq çıktımı gidiyor uniq kesmeye tüm party yatıyor sırf bu adam yüzünden bunlar hep partylerde olan şeyler bunlara dikkat edersen sevinirim.

Şimdi biraz işim var gece saat 3 gibi konuyu güncellerim build Sıralaması aynen yukardaki gibidir bir partide örneğin 1 warrior varsa post sıralamasına göre 2 warrior cıktıysa diğer parti için başvurmasını öneririm iyi günler

^_^ demiş ki:
Yaz benide buildim : Çin Bow Kardeşim :D
Çin bow olarak 1 partiye girmen biraz sıkıntı yaratabilir şöyle düşün partide bir warrior var aynı anda lure yapıp buff basabiliyor senin partide yapabileceğin tek şey lure :)

Yukarı Alt